2733
2734
عنوان

ببینید مناسب ازدواج هستم یا نه؟؟

291 بازدید | 41 پست

سلام. خانوما، ۲۷ سالمه، ارشد مهندسی برق از یکی از دانشگاه‌های خوب تهران دارم، شاغلم، حقوقمم در حدی هست که بخوام خونه اجاره کنم و مستقل شم تو تهران میتونم، ماشینم دارم، قدمم ۱۶۷ ولی یه کوچولو لاغرم،

قیافه‌مم معمولیه، هیچ عملی هم نداشتم

ولی ولی دریغ از یه خواستگار تو چند سال اخیر یا اصلا یه مورد رل حسابی.

خسته شدم دیگه. من باید چیکار میکردم که نکردم. دنبال اینکه فقط شوهر کنم نیستم ولی دلم میخواد خانواده داشته باشم. دوست هم ندارم با پسرای سواستفاده کن بگردم.

لطفا راه حل بدید کل اعتماد به نفسمو از دست دادم. دلم میخواد خودمو شبیه این پلنگ عملیا بکنم

همه پسرای همکلاسی و همکارم دارن ازدواج میکنن، انگار من نامرئی‌ام، هیچکی منو نمیبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کاری میکنی بکن فقط خودتو پلنگ عملی نکن چون اونجوری مرد زندگی سراغت نمیاد یه مشت وان نایتیه برنامه کن میریزن سرت

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728
2738
یه کم تپل تر شو لباس های متین ولی به روز بپوش  تو مهمونی های زنونه زیاد شرکت کن پلنگ بشی اصل ...

اتفاقا اصلا زنونه طور نیستم. حس میکنم علتش همینه. از صبح تا شب کتونی پامه و دارم میدوم. جمع زنونه ندارم راستش، مادرمم اصلا ازون تیپ زنهایی که دوست و رفیق داشته باشه نیست. دوست دارم همسرم همکار و اینای خودم باشه، ولی اونا همش میرن سراغ دخترای دیگه

والا همین الانم همونا میان در نتیجه انگار فرقی نداره

با دوستات و جمع های دوستانه اشون رفت آمد کن مورد مناسب گیرت میاد مثلاً یهو دیدی رفیقه شوهره طرف ازت خوشش اومد

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706