2733
2734
نه عزیز ،فقط از ذهنشم عبور کنه حرام ابدی هستن

بد نیس ی نگاهی ب کتاب قانون بندازی  . خوبه بعضی وقتا ادم تحقیق کنه بعد همچنان رو حرفش پافشاری کنه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد نیس ی نگاهی ب کتاب قانون بندازی  . خوبه بعضی وقتا ادم تحقیق کنه بعد همچنان رو حرفش پافشاری ک ...

کتاب قانونو چیکار دارم ، شرعو میگم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
چی میگی بابا من درسش رو خوندم

شرع و قانون دو چیز مختلفن زنگ بزنید احکام بپرسید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
شرع و قانون دو چیز مختلفن زنگ بزنید احکام بپرسید 

زنای با زن شوهردار یا زنی که در عده‌ی رجعیه است موجب حرمت  است. اگر کسی با پسری لوا ط کند نمی‌تواند با مادر یا خواهر یا دختر او را ازدواج کند. زن هر شخصی که به نه طلاق که شش تای آن‌ها عدی است مطلقه شده باشد بر آن شخص  می‌شود. جدایی‌ای که با لعان حاصل می‌شود موجب حرمت  است

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
قانون رو از روی شرع و قران نوشتن

متاسفانه نه همه جا ، شما که تحصیلاتشو دارید بیشتر تحقیق کنید ، حتی دیه کامل که از روش تمام دیه هارو حساب میکنن شرعی نیست و کمتره ، یا حکم سقط جنین معلول حرامه ولی قانونیه 

2740
متاسفانه نه همه جا ، شما که تحصیلاتشو دارید بیشتر تحقیق کنید ، حتی دیه کامل که از روش تمام دیه هارو ...

دیه ۳ ساله که برابر شده 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرام ابدی هستی با این آقا ، اگر زن کسی باشی و برنامه بریزی برای طلاق و ازدواج با شخص دوم ، با شخص دو ...

بنظرم شما خیلی خانم متشخص و فهمیده ایی هستید

کلا حق مینوازید🤝👍👍

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫

اصلا عنوان رو نمیخونیدا نوشته از کسی که بهش علاقه ندارم طلاق بگیرم یا نه فقط جمله بندیش یکم غلطه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706