2733
2739
عنوان

از پوشک گرفتن بچه

39 بازدید | 5 پست

خانوما اگه بچه امادگی داشته باشه بعد از ۱۶ روز تمرین  دسشوییشو میگه یا ممکنه خودش لج کنه و نگه من الان ۱۶ روزه داره رو بچم کار میکنم ولی اصلا نمیگه و تو شلوارش کارشو میکنه ۲ونیم سالشه همه جارو نجس کرده منم پیر و داغون

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
پوشکشو در بیار هر۱۰ دیقه ببرش دستشویی پی می هم هر وقت دیدی داره قایمکی یه کاری میکنه نذار زود بگیرش ...

من کلا پوشکو گذاشتم کنار شلوار خالی میپوشونم بنظرت پوشکشم بکنم و بعد هر ده دقیقه دربیارم باز بپوشونم؟؟

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم اصلا نمیگه.۲سال و ۴ماهشه.اونروز هی بردمش دسشویی خودش میگفتا جیش ولی می‌ترسید تو دسشویی جیش بکنه.اومد خونه کرد😐 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2728

شو.ر.ت اموزشی بگیر.

یوقت از دستش در بره همجا نجس نمیشه

وقتی میخای از پوشک بگیری؛

دیگه کلن بزار کنار.اینجوری بچه میفهمه ک دیگه باید جدا بشه

من جفتشون رو تو دوسالگی گرفتم.البته باید بچه امادگی داشته باشه.هر بچه ایی با بچه دیگه فرق داره.دخترها زودتر یاد میگیرن.بدنشون هم باید اماده باشه.

اگ دیدی هر بیست دیقه تا نیم ساعت میتونه نگه داره یعنی مثانه تقریبن امادست.

من اوایل نیم ساعت میبردم.بعد یساعت و بعد......

شبها هم تا ی مدت پوشک میکردم برای خواب

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
من کلا پوشکو گذاشتم کنار شلوار خالی میپوشونم بنظرت پوشکشم بکنم و بعد هر ده دقیقه دربیارم باز بپوشونم ...

اها خوبه 

کلا از پوشک گرفتیش.دیگه براش پوشک نبند

پسر منم خیلی لجباز بود شبا فقط پوشک میرکردمش

صبح که بیدار میشدم درمیاوردم

بعد یواشکی میکرد تو شلوارش میکرد

چند روز یک سره دنبالش بودم کم کم عادت کرد

درد