2733
2734

یکی از زنای فامیل که تازه ازدواج کرده

۲۸_۲۹ سالشه

و خب یجورایی رابطه فامیلی مون نزدیکه

کلا عقده داره و همش میخواد منو تخریب کنه

چند بار خواستم جوابشو بدم ولی بقیه نمیزارن که زشته و فلانه 

یه کاری که حرصش بده ولی نتونه چیزی بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

_بی تفاوتی..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2728

کلا باهاش حرف نزن نزدیکشم نشین سگ محلش کن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740
همون تو جمع برین بهش

امروزم گیر داده بود بهم که تو کارای مادرت دخالت نکن

میخواستم بهش بگم به تو ربطی نداره که من جیکار میکنم که خاله ام اومد بحث رو عوص کرد

کلا آدم بیشعوریه

سرش تو زندگی بقیه اس

خب رو چی عقده داره همونو انجام بده

من ۲ ساله پسرعموم خواستگاریه ولی خب تایپم نیست 

ولی این خانم از همون اول خوشش می اومد اما سنشون بهم نمیخورد

بیشتر وقتام بخاطر همون بهم میپره با اینکه ازدواح کرده

وا ، اون هزارتا چیز میگه زشت نیست تو میخوای جوابشو بدی زشته؟؟ من باشم همجین میشونمش سرجاش ک دیگه جرا ...

یجوری صحنه سازی میکنه انگار صلاحمو میخواد و مثلا داره نصیحتم میکنه

ولی میدونم از چی میسوزه

کم محلی ودرنهایت قطع رالطه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706