2733
2739
عنوان

داداشم داره از دست میره

| مشاهده متن کامل بحث + 1213 بازدید | 37 پست

سرفه هاش عصبیه .منم تا عصبی میشم سرفه هام شروع میشه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره سرکه ای وایتکسی چیزی میزنه تو حلقش؟؟؟ شاید داداشتون از چیز دیگه اذیته مطمعنی کار اونه؟ هوا و ...

سیگار روشن میکنه پشت هم پیشش استرس اونم باید بکشم بعد توقعات بیجا حالشو ید میکنه آسمش عصبیه 

2731
سیگار روشن میکنه پشت هم پیشش استرس اونم باید بکشم بعد توقعات بیجا حالشو ید میکنه آسمش عصبیه 

داداشت خودش باید بفهمه یه همچین دختر بیشعوری ک نمیفهمه جلو ی ادم آسمی نباید سیگار بکشه به دردش نمیخوره ..

شما نمیتونی کاری بکنی فقط اسمت خراب میشه برادرتم ازت دور میشه 

2740

دختره تقصیرش چیه

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

خدا لعنت کنه اینجور دخترا رو بشین با قربون صدقه رفتن بد دختره رو بگو براش تا ازش متنفر شه خود به خود براش مهم نباشه چمیدونم بگو اخه این چیه که رفتی باهاش در حد تو نی یه نگا به خودت بنداز تو اراده کنی دختر برات ردیف وای میسه اینجوری تعریفش کن اعتماد به نفسش بره بالا از دختره جدا میشه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
اره باید دست به کار شم این دختره به دردش نمیخوره  همشم سیگار میکشه دختره با اینکه وضع ریه های ...

دختره سیگار می کشع😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

خب با دختره حرف بزن بگو داری نابودش میکنی مجبوری سیگار بکشی جلو داداشم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!

چه برعکس شده عوض اینکه پسره سیگار روشن کنه دختره میکنه چه اذیتی میکنه حالا؟ چرا باهاش کات نمیکنه 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706