2737
2739

فیک بود؟

من تا اخر نتونستم بخونم چی شد؟؟؟

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی ایشون همه تاپیکاش عجیب غریبن و غیرقابل باور

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
نمیدونم ولی ایشون همه تاپیکاش عجیب غریبن و غیرقابل باور

کلا چیشد اخرش

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
ی تاپیک دیگه زد ک با ماشین از روی پای شوهرش یکی رد شده  اینم براش غذا و آب نبرده شوهرشم به ماد ...

ها؟://////////////////////////////

2740
نه اتفاقا من تاپیکاشو خوندم خیلی عادی رود

به عنوان مثال برای من عادی نیست یکی بره مغازه کیف و کفش بخواد به زور نسیه خرید کنه اونم وقتی شوهرش رفته گفته به زن من چیزی نفروشید

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بله درسته این مورد رو منم واقعا نمیپسندم اما خب این خانم به نظر میرسه که از نظر اخلاقی برای خودش وهمسرش ارزشی قائل نیست یعنی عزت نفسش براش مهم نیست برای همین حرف همسرشو جدی نگرفته وبازم رفته پیش فروشنده وتقاضای نسیه کرده حالا بازم نمیشه قضاوت کرد🤷‍♀️🤷‍♀️

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔