2733
2739
عنوان

داداشم 😭😭

400 بازدید | 36 پست

بچه ها داداشم زیاد خون دماغ میشه

مثلا چندین بار تو هفته دیدم 

مخصوصا نصف شبا 

بنظرتون مشکلیه

بهم گفت ب مامان نگو 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهار زیاد پیش میاد اگر شب ها بیشتره خشکی بینی داره ویتامین آ بزنه قبل خواب

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

ن شوهرمم میشد و فشار کار بود  و غلظت خون رگ دماغش برد سوزوند  و حجامت کرد دیگه نشد

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

داداشت چند سالشه؟

راضیش کن بره دکتر حتما

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2706