2737
2739
عنوان

سلام میشه بیایین

94 بازدید | 11 پست

پسر خواهرم کلاس نهمه بعد یا دستمو محکم فشار میده یا میزنم،داداششم ۹سالشه یا میزنه تو کمرم محکم یا توی سرم منم میزنمشون کلافم کردن😟😕

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

منم الان یکی از بچه های فامیل محکم پرید رو زانوم درد گرفته

🤦‍♀️😐

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
منم الان یکی از بچه های فامیل محکم پرید رو زانوم درد گرفته 🤦‍♀️😐

😒😒😒چقد بدم میاد از بچه ی فضول دعواش کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
😒😒😒چقد بدم میاد از بچه ی فضول دعواش کن

مامانش باید دعواش کنه خب 

کاش برن خونشون

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740
اووفف من باشم سرش داد میزنم😒😹

کلا حالم بد شد از صبح جیغ می نه

با بابام بحثم شد

اعصابم خرد شد

کلا حالم بد شد از صبح جیغ می نه با بابام بحثم شد اعصابم خرد شد

😟😕منم همیشه با بابام بحثم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
😟😕منم همیشه با بابام بحثم میشه

عذاب وجدان دارم

کاش سکوت می کردم

با این که چیزی نگفتم ولی نباید بحث می کردم