2733
2734
دیگه وقتی ارزشا عوض بشن...

دکتر فوق تخصص داره خودکشی میکنه 

ی عده هنوزتو این چیزا موندن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من پیوند ابرو قشنگ هست اما به شرطی که مرتب باشه و به خود صورت بیاد  من یک کم، کم رنگ ...

برای منم پیوند بود بعد نامرتب بود آخه و نمیومد برای همین بعد مدرسه برداشتم ولی به بعضیا واقعا میاد

[QUOTE=336831132]اگر اجازه بدن خودتون مایلین که بردارید؟[/QUOT

آرزومه مثه دخترای دیگه به صورتم برسم اما نمیشه😔😔

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2731
ببین الان آبروی دخترونه مده خیلیا برنمیدارن  ولی سوالی که ایشون پرسید بیشتر بوی برنداشتن بخاطر ...

با آخرش موافقم

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
🥺🥺🥺

من بودم تو روشون وامیستادم

من خالم متاهله 40 سالشه برنداشته

چون ابروهاش خدادادی مرتبه دختر دومیشم مث خودشه 19 سالشه برنداشته

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740
من ۲۰ سالمه برنداشتم تا ده سال دیگه هم برنمیدارم

اگه مرتب و حالت داره خوبه 

متاهلم ده ساله همین سن و سال و تا حالا مو رنگ نکردم و ابروهامو فقط بالاشو برمیدارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من خالم متاهله 40 سالشه برنداشته چون ابروهاش خدادادی مرتبه دختر دومیشم مث خودشه 19 سالشه برنداشته

منم ابروهام اگه لیفت کنم احتیاج به مرتب کردن نداره فقط روش بلند میشه

اره چند وقت پیشا دوستم بهم گفت ادرس ارایشگاهی که میری ابروهات رو برمیداری بده بهم خیلی خوب درست کرده ...

🤣😘

منم ابروهام اگه لیفت کنم احتیاج به مرتب کردن نداره فقط روش بلند میشه

مال من پیوند داره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2706