2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یازدهم میشه بگید با چ ه روشی زیست رو می خونید؟منظورم تست و این‌است همینطور شیمی

من ویدیو های اکادمی امروز زیستش 

رو دیدم و تست های پینوکیو 

و از اسفند تست های مجموعه اقای کنکور بانک تست زیستش رو زدم خیلی کمکم کرد

خیلی خوبه.آجی من میخام تازه شروع کنم چ کتابایی بخرم صفرم بدون معلم میتونم بخونم؟راهنماییم میکنی ۲۳سا ...

بنظرم اول باید تدریس های جدید روببینی بعدش باید ببینی چقدر با اون ویدیو ها درصدات پیش میره مثلا من برای زیست وقتی ویدیو میبنم بعدش سوالات خیلی سبز و اینا برام خیلی ساده بودش واسه همین مستقیم رفتم پینوکیو زدم بستگی به خودت داره

2740
من ویدیو های اکادمی امروز زیستش  رو دیدم و تست های پینوکیو  و از اسفند تست های مجموعه اق ...

این تست های مجموعه اقای بانک چی هست میشه بیشتر توضیح بدی؟ از کجا گرفتی و اینا؟؟

این تست های مجموعه اقای بانک چی هست میشه بیشتر توضیح بدی؟ از کجا گرفتی و اینا؟؟

ببین یه کانالی هست به نام آقای کنکور تو تلگرام بعد یه سری مجموعه بانک تست داره هر کدومش حدود پانصد هزار تومان هست ولی حقیقتش من از یه کانالی پی دی اف رایگان فایل امسال ش رو پیدا کردم و نخریدم 

بعد توی این بانک تست ، تست های دو سه سال اخیر همه ازمونها ( قلمچی , ماز ، زیستاز ، گزینه دو و....) گذاشته شده و به صورت بودجه بندی کتاب درسی هست مثلا یه بخش کامل تست های فصل یک زیست دهم و .. بعد این خیلی کمکت می‌کنه چون تست هایی که تو ازمونها میاد گلچین تست ها هست 

چون خیلی ها هستند که ای کیو و مبتکران رو اینا میزنن ولی تعداد کمی درصد خوبی میگیرن 

چون این کتابها علارغم تست زیاد ، تست هاش انقدر خوب نیست فقط زیادن 

ولی اولش اگه یه منبع پایین تر بزنی بعد بری اون بانک تست رو بزنی خیلی بهتره چون سطح ساده زیاد نداره و ممکنه روحیت خراب بشه 

اگه چیزی هست که نگفتم بپرسید دوباره براتون توضیح بدم 🌹

2706