2737
2739
عنوان

از مادرم متنفرم

207 بازدید | 21 پست

از دستش ایشالا راحت میشم همیشه عذابم میده یه چیزی بخوام باید خودمو بکشم تا بگیره در صورتی که میتونی همیشه کتکم میزنه و فحشم میده و جلو بقیه مردم میکنه دوروز به حرفش گوش میدم دور برش داشته فکر کرده چه گو..یه ازش متنفرم اینا فقط چند تا از اذیتاش بود دیگه این‌قدر مشکل دارن باعث شده منم پرخاشگر بشم دیگه این‌قدر بی احترامی کردن جلو چشم خودشون نفرین شون میکنم و میگن ازتون متنفرم ایشالله بمیرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا تو این یه هفته تاپیک ها شده من از مامانم متنفرم😔

نمیدونم چرا ولی مادر شدن به معنی این نیست که تو بچه اوردی یعنی مادر شدی مادر بودن یعنی این بهش یاد بدی زندگی کنه  بهش یاد بدن تنها تکیه هاشون مادرشونه 

من باید چیکار کنم تا یه روز بچه ای که الان تو شکممه به روزی اینجوری نیاد تاپیک فحش و نفرین برام نزنه؟؟ مادر خودم بچه بودم منو مینداخت خونه خواهر بزرگه با کلفتی فحش و تحقیر بزرگ شدم ولی بازم بزرگ شدم رفتم سرکار خرجش و میدادم براش جایی که دوست داشت خونه خریدم تا آواره خونه مردم نشه و هرگزم دلم نیومده نفرینش کنم هرگز 

2738
هنوز جلو بقیه ده بار نزده تو دهنت یا فحشت نداده توهم روت بشه بهشون بگی

زده برعکس تا من چیزی میگم میزنه تو دهنم جلوی جمع یا فوشم  میده خداشاهده نفرینشون نکردم یه وقتایی وقتی نفرینم میکنه میگه خودت ولی دوباره زود پشیمون میشم  

من باید چیکار کنم تا یه روز بچه ای که الان تو شکممه به روزی اینجوری نیاد تاپیک فحش و نفرین برام نزنه ...

ده بار نشده جلو بقیه بزنه دهنت یا فحشت بده هزار تا هست جا نمیشه.. مادر بودن فقط به این نیست بچه بیاری یا خرجش بدی احساسات بچت چی ارامشش؟

زده برعکس تا من چیزی میگم میزنه تو دهنم جلوی جمع یا فوشم  میده خداشاهده نفرینشون نکردم یه وقتای ...

من پشیمون میشم همون لحظه ولی هروقت بهش فکر میکنم راضیم چون واقعا دیگه خسته شدم

2706