2737
2734

سلام خوشگلا،من بعد مدت ها باردار شدم با کلی دارو و به تازگی فهمیدم دوقلوعه ،دکتر رفتم بهم هیچ مولتی ویتامین و آهن و کلسیم یا هرچی که نیاز نداد،چون ویار دارم اصلا چیزی نمیتونم بخورم..نکنه مواد مغذی نرسه؟فقط گفت اسید فولیک بخور همین...آزمایش اینام ندادم ببینم تو چه وضعیتی هست آهن و ویتامین دی اینام...بنظرتون بی خیاله دکترم ؟

اگه شک داری به دکترت  دوتا دکتر دیگم برو 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند هفته ای؟از ۱۲ شروع میکنم ویتامین و ... میدن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740
گفتم بهش گفت نیازی نیست میوه اگه میخوری کافیه،ولی فقط میوه میتونم بخورم گوشت شیر اینا اصلا نمیتونم&n ...

بازم اگر از چند تا دکتر دیگه بپرسی خیالت جمع میشه اگر هم دکترت خوبه ک خودت اذیت نکن حتما بدنت چیزی نیاز نداره خود میوه هم هرچی نیاز باشه به بدن میرسونه

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
تقریبا ۱۲ هفته ،آها ینی ممکنه در ادامه بهم بده

آره از الان دیگه میدن بهتون اگه نداد خودت بگو برام بنویس دکتر جان . هم آهن هم مولتی ویتامین و کلسیم من دکترم امگا ۳ ام برام نوشت چون زیاد اهل ماهی خوردن نیستن قرص ویتامین د۳ ام حتما بخور 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
آره از الان دیگه میدن بهتون اگه نداد خودت بگو برام بنویس دکتر جان . هم آهن هم مولتی ویتامین و کلسیم ...

بهش گفتم خانم دکتر من قبلا ویتامین دی و آهنم پایین بود یه مدت قرص استفاده کردم و دیگه آزمایش ندادم که ببینم چه جوری رنجش،گفت فعلا نیازی نیست اسید فولیک فقط بخور اگه میوه میخوری همونا همه چی داره توش،منم اط گوشت و ماهی خیلی بدم میاد ویار شدید دارم

2706