2733
2734
عنوان

بچم۲سالو نیمشه جیششو نمیگه

73 بازدید | 12 پست

الان ۱۶  ازاد گذاشتمش بدون پوشکه  صب تا شب هزاااار بار هم میبرمش دسشویی همم بهش میگم جیش و پی پی داشتی بگو نمیگه دیوونم کرده فقط میکنه تو شلوارش شو.رت اموزشی ام هیچ فایده ای نداش بنظرتون زود بوده یا امادگی نداره؟؟  برای شما پروسه اش چند روز طول کشید فکر نجاست داغونم کرده

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

اصلاااا پی پی شم نمیگه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر میخوای اعصاب خودت و تربیت بچه و ارامششو بگیری و در آینده چند جور مشکل داشته باشه زیر سه سال از پوشک جداش کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

مدل جایزه خیلی تاثیر داره

ولی بچه ها تا سه سالگی وقت دارن واسه از پوشک گرفته شدن

شاید آمادگی نداره

قبلش کتاب بخون در موردش براش 

کلیپ های بچگانه سرچ کن در مورد دست شویی

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ن زود نیس

پسر من دو سال و یک ماهشه از قبل عید دیگه پوشکش نمیکنم تو خونه خودمون معمولا میگه ی وقتا ام نمیگه مثلا ده بار و میگه یبار ن مدفوع ام جدیدا میگه. ولی هنوز تو خواب کنترل نداره ی وقتا جیش میکنه

2738

اونجا یه ماهیچه است که وقتی از نظر جسمی رشد کافی کرده باشه، این ماهیچه ارادی میشه، تا قبل از اون حس ادرار رو داره ولی توان نگهداشتن نه

بچه های هم سن بچه شما، معمولا از نظر جسمی هنوز به حد نگه داشتن ادرار نرسیدن. یعنی فعلا اختیار ادرارشون رو ندارن.

حالا شما هی با زور ازش بخواه نگه داره

فقط ضربه روحی میخوره

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اونجا یه ماهیچه است که وقتی از نظر جسمی رشد کافی کرده باشه، این ماهیچه ارادی میشه، تا قبل از اون حس ...

اخه پس چرا فامیلامون ۱ سالو خورده هستن اونا میگن دسشوییشونو حتی ۲ سال تمام هستن میگن.   بچه من ۲ و نیم سالشه

اخه پس چرا فامیلامون ۱ سالو خورده هستن اونا میگن دسشوییشونو حتی ۲ سال تمام هستن میگن.   بچ ...

چون وقتی احساس ادرار میکنه سریع میگه

شما با متخصص اورولوژی یا اطفال هم مشورت کن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟