2733
2739

مریضن اصلا این موجودات 

بعد پیام ندی خودشون میان

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تجربه دارم

بله درسته

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

فقط پسرا نه، ب هرکی زیاد رو بدی و پیگیرش باشی سرگیجه الاغی میگیره

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738
والا ما دخترا هم اینجوریم😐😂حالا حرصیت کرده یارو 

دقیقا ماعم اینجوریم اگه پسری سرد و خشک باهاموم رفتار کنه بیشتر عاشقش میشیم این دیگ چ فازیهههه

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

چون پیام زیادی وقت گیره انگار ادم از  کاراش عقب میمونه 

پیام دختر و پسر باید داخل اوغات فراغت اونم روزی یک الی دو ساعت ن بیشتر 

پسرا دلزده نمیشن انقد دختر هس واسه چت باهاشون ک حال ندارن دیگه 

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
دقیقا ماعم اینجوریم اگه پسری سرد و خشک باهاموم رفتار کنه بیشتر عاشقش میشیم این دیگ چ فازیهههه

عا دیقا حالا بقیه رو نمیدونم ولی من اینجورم 😐😂البته خودمم زیاد پی نمیدم  همش میگ انگا بم حس نداری🤣🤣

چرا به همه توهین میکنی؟؟؟؟

درسته همه مثل هم نیستن ولی اکثر آقایون همینن هر چند خانم این مدلیم دیدم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706