2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تجربه دارم

بله درسته

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

فقط پسرا نه، ب هرکی زیاد رو بدی و پیگیرش باشی سرگیجه الاغی میگیره

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2740
والا ما دخترا هم اینجوریم😐😂حالا حرصیت کرده یارو 

دقیقا ماعم اینجوریم اگه پسری سرد و خشک باهاموم رفتار کنه بیشتر عاشقش میشیم این دیگ چ فازیهههه

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

چون پیام زیادی وقت گیره انگار ادم از  کاراش عقب میمونه 

پیام دختر و پسر باید داخل اوغات فراغت اونم روزی یک الی دو ساعت ن بیشتر 

پسرا دلزده نمیشن انقد دختر هس واسه چت باهاشون ک حال ندارن دیگه 

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
دقیقا ماعم اینجوریم اگه پسری سرد و خشک باهاموم رفتار کنه بیشتر عاشقش میشیم این دیگ چ فازیهههه

عا دیقا حالا بقیه رو نمیدونم ولی من اینجورم 😐😂البته خودمم زیاد پی نمیدم  همش میگ انگا بم حس نداری🤣🤣

چرا به همه توهین میکنی؟؟؟؟

درسته همه مثل هم نیستن ولی اکثر آقایون همینن هر چند خانم این مدلیم دیدم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706