2737
2739
عنوان

بیاید این قرصو ببینید او رو خدا

114 بازدید | 10 پست

به بابام گفتم مولتی ویتامین مینرال بگیر داروخانه اینو بهش داده ؟؟ خارجیه قرصه هست؟؟میخامپاسه چاقی ایرانی و خالم میخوره چاق شده نمی‌دونم اینم چاق می‌کنه یا ن اطلاعی دارید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرقی نمیکنه گل

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡

نوشته که مولتی ویتامین مینرال برای خانمها

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
2740

سلام، وقت بخیر، این فراورده شبیه مولتی ویتامین مینرال ایرانی هست که توسط یک شرکت خارجی تولید شده و وارد میشه. هیچکدام از ویتامین ها به خودی خود باعث افزایش وزن نمی شوند بلکه ممکنه باعث افزایش اشتها بشن که در صورتی که انرژی دریافتی بیشتر از انرژی مصرفی باشه ممکنه افزایش وزن رخ بده.