2733
2734

به کسی که دوسش داشتم ابراز علاقه کردم ولی حرفمو مستقیم نگفتم کلا خوب نگفتم سکوت کرد،بعد که حرفم زدم باهاش نه رد میکنه نه چیزی میگه 

چیکار کنم ؟🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تورو دوست نداره 

الانم داره فکر میکنه که بزارتت تو اب نمک یا نه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
خببببببب؟

بهش گفتم حداقل دلمو بشکن خلاصم کن 

دوساعت بحث کرده من دلیلی نداره اینکارو بکنم اینکارو نمیکنم این چه حرفیه 

بهمن نمیگه فراموش کن

نمیگه اشتباه کردی 

حرصیم حرصیی

منم سه یال پیش این کارو کردم و خیلی جریانمون جدی شد و خاستگاری و.... اما الان یک ماهه از هم جداییم🙃

بنظرم  اگه اونم علاقه داشت ، خودتو به گناه آلوده نکن و پاکی خودتو حفظ کن اگه قسمت باشین به هم میرسین 

ارتباط دوستی برقرار نکن

2740
ببخشیدا میشه متن پیامتو بگی چی نوشتی تو ابراز

اولش گفتم یچی میگم بین خودمون باشه بعد از گفتنم فراموش کن چی گفتم

بعد گفتم اینکارو هیچ فکر و منطقی پشتش نیست و اگه همیشه نمیگفتم اگه کسی پیدا شد منو به این حال بندازه میرم بهش میگم الانم شما فراموش کن چی گفتم و اینا 

اونم گفت متوجه منظورت نمیشم و ازین حرفا

انقدر کشش داد و مستقیم نگفتم خودش گفت اگه منظورت ابراز علاقه به منه ممنون از نظر لطف شما اگر نه حلال کن

منم سه یال پیش این کارو کردم و خیلی جریانمون جدی شد و خاستگاری و.... اما الان یک ماهه از هم جداییم🙃 ...

نه من برای ارتباط نگفتم وگرنه همکاری با هم هر روز ارتباط داریم فقط میخواستم بدونه 

بعدش چندبار دیدمش رفتارش عوض نشده الان عجیبه ولی نگام که میکنه میره تو فکر

2706