2733
2734
عنوان

سرگیجه وسنگینی سر

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 206 پست
چرا شاید داشته باشی ...مریضی طولانی مدت آدمو اضطرابی میکنه ...اگه نمیذاره بری دکتر آنلاین بگیر ...ما ...

راستش خودمم نمیخام دیگه زیاد رفتم همشونم فقط قرص اعصاب میدن دیگه منم نمیخورم...همش خودمو دلداری میدم که چکاب وسی تی سالمه پس باید منتظر زمان باشم

اینستا ندارم....میگم توروخدا دختر شمام کم کم خوب شدن یا بعداز مانور سریع خوب شدن؟

بعد مانور سریع خوب شد 

اما دو روز طول کشید هر روز دو تا مانور فقط انجام میداد 

چهار تا کانال دو روز کشید 

بعد که بلند شد خوب شد 

اما حدودا دو ماه مراقبت داشت که سرش پایین نگیره 

فعلا امضا ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد مانور سریع خوب شد  اما دو روز طول کشید هر روز دو تا مانور فقط انجام میداد  چهار تا ک ...

دخترتون توی خواب هم نیمه شب اینا اینجوری میشد یهو ازخواب بپره؟مثل زلزله

2731
استارترمن بخاطرسرگیجه بستری هم شدم ویه مشت داروبهم دادن،که بی فایده بود،امایه کلیپ دیدم که گفت گوشتو ...

سلام توروخدا میشه بیشتر توضیح بدید چه چطوری بود وچه مدت طول کشید خوب شدیذ؟

دیگه برنگشت؟؟راستی من یه دکتر روسرم انجام داد هیچ حسی نداشتم اونلحظه

نه خداروشکر 

دفعه اول انجام داد فرداش امتحان داشت همش سرش پایین بود بعد امتحان دوباره برگشت 

اما دفعه دوم بردم خوب شد دکتر بهش گفت هر چند دقیقه باید سرت بیاری بالا و تکون بدی تا کریستالها جا ب جا نشه 

یک دو ماه مراقبت کرد خداروشکر اکی سد 

فعلا امضا ندارم
دخترتون توی خواب هم نیمه شب اینا اینجوری میشد یهو ازخواب بپره؟مثل زلزله

نه 

اما اگر تو خواب سرت ب یک طرف میکشند مشکل کریستال هست 

الان سرچ کن ببین شنوایی سنج کی تو شهرتون خوبه انکه سنش بالاتره برو 

فعلا امضا ندارم
2740
نه  اما اگر تو خواب سرت ب یک طرف میکشند مشکل کریستال هست  الان سرچ کن ببین شنوایی سنج کی ...

اره خوب همین توی خواب انگار توی سرم چیزی جابه جا میشه...انگار آبی داخل سرم موج میزنه

نه چه ربطی به خواب داره....الان دوساله اکثر روزاش اینجورم...انگار رو آب شناورم...سرم ازداخل انگار گر ...

پنیک داری؟؟

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
همه چی تنظیمه فقط تیرویید کم کار دارم که با قرص اونم نرماله....سی تی سرم دادم همش خوبه.....اول بار گ ...

احتمال زیاد از مایع بین گوش هست ،متاسفانه اینجوری می‌کنه ب آدم 

من پسر عموم اینجوریه یه بار بنده خدا با آمبولانس بردنش بیمارستان  

خورده منم گاهی اینجوری میشم یعنی دیوونه میشه آدم اکثر اوقات سرگیجه دارم یهو تلو تلو میخورم و فقط باید دراز بکشم 

دیگ انقد ب خدا گیر نده عزیزم 😊

2706