2737
2739
عنوان

سرگیجه وسنگینی سر

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 206 پست
خب خوب شدن؟

همین ده روز پیش رفت دکتر والا رفت سرکارش نمیدونم احتمالا بهتر شده 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یکسالی میشه از زمین که بلند میشم سرم سنگین میشه گوشم نبض میزنه دو سه دقیقه کیپ میشه بعد درست میشه 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

استارترمن بخاطرسرگیجه بستری هم شدم ویه مشت داروبهم دادن،که بی فایده بود،امایه کلیپ دیدم که گفت گوشتودورانی ماساژبده اون قسمت گوش که غضروفش مثل سرانگشته بغلشو،همچنین بخاطرغلظت خون هم میشه

2740
می گم یعنی چی سنگینی افتادن؟ من چندساله هرروز عصر سردردارم اخرشم نفهمیدم چمه

مثلا از زیر درخت شب رد میشی یا از زیر درخت گردو یا از رو خاکستر بسم الله نمیکنی سنگینی میوفته روت 

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
2706