2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم بود برام دو سه تا لقمه مشتی فلافل یا کتلت با مخلفات میذاشت میگفت با دوستت بخور😋🥲یادش بخیر

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕

لقمه سبک بده و ترجیحاً بدون مواد غذایی خراب شدنی مثل سس و تخم مرغ که خراب نشه هوا گرمه.

ساندویچ فیله مرغ با مخلفات با سس یه نفره ها بده .

میوه برای بذار ، پفیلا و مغزیجات. تونستی اگر دوست داره شربت آبلیمو خنک آماده کن با یخ ببره گرما زده نشه 

ساندویچ گزینه خیلی خوبیه

قطعا همه ام فردا ساندویچ میارن

کلاس چندمع؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
2738
جدی..ببخش تند تایپ کردم میگم دخترمو صبح میبرن اردو پارک.داخل شهرمون. غذا چی درست کنم بهتره ک خرابم ...

کتلت 

کباب تابه ای

اینا برا لقمه خوبه

میتونی ماکارانی درست کنی بریزی تو ظرف ببره

یا سالاد الویه ام ب هر دو شکل میتونه ببره

پیش دبستانی

اخییییئ🥹

کاش میشد خودتم برییییی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
2706