2733
2734

قبلا ها مثلا چندسال پیش خییییلی توهین و تحقیرم میکرد خودشم حالا هیجی نیست ولی بنده خدا تو خانواده ای بوده ک تحقیرش کردن مدام.بعد منم جواب میدادم و بحث بدی میشد بینمون ازش کینه ب دل میگرفتم یا جواب

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سکوت تونستی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
2738

یا جواب نمیدادم سکوت میکردم قهر میکردم بازم اوضاع بدتررررررر میشد هر دوتاش بد بود و مایه جنگ و جدل ی دوستی داشتم گفت چقدر ساده ای تا حرفی زد بگیرش ب مسخره بازی و شوخی و خنده از حرف ی مسخره بازی در بیار و جوابش بده یا بگووووو برو بابا بزار باد بیاد یا بگوووو عمو واس من شاخ شونه نکن ک خودم اخرشم خلاصه منم ب هر طریقی ک بود جوابش دادم.الان همه چیز درست شده یا نمیاد اون حرفهای بد گذشته ش رو

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
یا جواب نمیدادم سکوت میکردم قهر میکردم بازم اوضاع بدتررررررر میشد هر دوتاش بد بود و مایه جنگ و جدل ی ...

خیلی باید تمرین کنی با خودت ک از ی حرفی ک طرفت میزنه ب دل نگیری و باشوخی ردش کنی

منم خیلی قهر میکنم زود بهم برمیخوره

آدمااز نقطه‌ ضعف خودشون تورو نقد میکنن!
خیلی باید تمرین کنی با خودت ک از ی حرفی ک طرفت میزنه ب دل نگیری و باشوخی ردش کنی منم خیلی قهر میکنم ...

نه گلم قهر خوب نیست منم همین بودم.بعد عادت میکنی انقده خوبه ک نگو جواب ندی.حلا مثلا عصبانی میشه رو چیزا بی خود جوابش نمیدم میگم عصبی نشو عزیزم برا پوستت خوب نیست صورتت چروک میشه خواستگار برات نمیاد😂😂😂اونم خندش میگیره

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706