2737
2734
عنوان

تنها هدفم از درس خوندن...🙃

133 بازدید | 5 پست

تنها هدفم فرار کردن از خونمونه

از جو بدی که داره حالم بهم میخوره

دلم میخواد این دوسال هر چه زودتر تموم شه برم دانشگاه و دیگه برنگردم خونمون

واقعا سخته تحمل کردن مامانم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور دختر منم همینطور🙂🤝🏼💔

شانس اینجاست درس هم نمیخونم

ولی از امروز میخوام شروع کنم بخونم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2728
منم دلم میخاد بیماریم خوب شه بتونم یک تلاش کنم برم دانشگاه 

ایشالا عزیزم