2737
2739
عنوان

نی نی یارا خیلی مهربونید دوستون دارم شما ها از همه بهترینید

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 51 پست
اینا فقط قیافشون فرق میکنه تشخیص داد وگرنه همشونن ی اخلاق و رفتار دارن 😑 نرای بی خاصیت 

قبلا من تلپیک زدم اینجا مشکلی نداشت اونجا زدم همین ددی یار پاک کرد گفتم چطور نی نی سایت پاک نکرد شما پاک کردید گفت برو همون نی نی سایتت اونجا پرسیدی جوابت گرفتی چرا اینجا تاپیک میزنی

مگه ددی یار دلریم؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا من تلپیک زدم اینجا مشکلی نداشت اونجا زدم همین ددی یار پاک کرد گفتم چطور نی نی سایت پاک نکرد شما ...

بیخیالش 

مردی ک تو این سایته جای خواهر ماس عزیزم 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2728
سایت کناری اسمش نمیتونم بگم 

وای برگام واقعا داریم😂😂😂

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
همش طرفدار اقایون

چنتا تاپیک دیدم اونجا همه خانم بودن انگار

2740
اره هستن ولی اگه دعوا با یک اقا کنی حق تو هم باشه اقا بی گناه

عه😐😐

ببعی و تاپیک های جنجالی تو ددی سایت چیکار میکردی😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706