2733
2734

بخدا سایت کناری ددی یارشون هرچی از دهنش در شد به من گفت من فقد طرفداری یکی از دوستام کردم گفتم کدوم بی ادبی بهت توهین کرده واقعا فدا نی نی یارا خودمون بشیم نی نی یارا دوستون دارم شما خیلی مهربونید 

گریم گرفته حتا اگه اکم میپرید ناراحت نمیشدم ولی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا مهربونن و وظیفه نی نی یار ها هست نباید بپرند

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2728
2738
واقعا که

عزیزم آروم باش ب اعصاب خودت مسلط باش😂😐

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
چطور وقتی ددی یارشون هرچی از دهنش در شد گفت ددی یار چی میشه بهش گفت میگه ددی یارم زورم زیاد

چرا رفتی ددی سایت مردای این سایتو ببین بعد فک کن ببین درسته بری اونجا مرد کجا بود عزیز من 

مرد خوب و با شخصیت خیلی کم شده 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
خیلی دل ادم میشکونند چیزی هم بهشون نمیشه گفت

اینا فقط قیافشون فرق میکنه تشخیص داد وگرنه همشونن ی اخلاق و رفتار دارن 😑

نرای بی خاصیت 

دقیقا ددی یار های خانم ها خوبن اقایونشون عقده ایند

مردا موجودات عجیبین😂😂💔

2706