2737
2734

هیچ کدوم 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا.پس چی بزنم؟

نه شوینده بزن نه هر چیز دیگه ای اول برو دکتر ببینه مشکل اصلی از کجاست بعد اصلاااا صابون نزن صابون زرد چوبه خوبه هاا ولی اصلاا بهشون دست نزنی که بدبختی

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2728
نه شوینده بزن نه هر چیز دیگه ای اول برو دکتر ببینه مشکل اصلی از کجاست بعد اصلاااا صابون نزن صابون زر ...

منظورت چیه که بهشون دست نزنم؟یعنی میگی جوش ها نکنم و اینا؟ صابون زردچوبه سزامول بگیرم یا مارک دیگه؟ شوینده های مختلف میزنم ولی باز جوش هام نمیره.. بخاطر چربی هس یه مدت زیر نظر طب سنتی بودم رف ولی باز سر کله شون پیدا شده

منظورت چیه که بهشون دست نزنم؟یعنی میگی جوش ها نکنم و اینا؟ صابون زردچوبه سزامول بگیرم یا مارک دیگه؟ ...

اره دست نزن یعنی همون 

اصلا دیگه نزن ایم آشغالا من استفاده می‌کردم بدددتر شد حال روحیم خراب شد بهشون دست نمیزدم اصلا مواد هیچی نمیزدم خوب شدن جاشون مونده یکم آب رسان میزنم عالیه صابون نمیزنم اصلا نو شوینده صبح ها مثل مردا یه آب میزنم ارایشش کامممل حذف باید بشه چربی نخور رب انار مصرف کن شب ها هم بشور صورتت صبح ها هم بشور صورتت همین میرن قول میدم بت 

صابون زرد چوبه هم که زدی بعدش حتماا آب رسان بزن فقط روزی ۱ بار بشور از عطاری بخر حتما چون دست سازن بهترن