2733
2739
عنوان

میخوام برای خواهرزادم یه وسیله ای بخرم که

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 53 پست
ببخشید عکسشو ندارید

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سه چرخه کوچیک بگیر تو دیجییکالا زیاده

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
تاب خونشون داره ،یه فرغون کوچیک پلاستکی داره میگه منو بذار داخلش راه ببر ،برای کنار دریا خریدن براش ...

اخیییی خاله جون🥹🫶

از همین حیوانی بادی بخر براش خیلی ام نرم و خوبن سوارشدن میشه😍

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
امکانش هست عکسشو ببینم ؟ داخل سالن خونه میشه استفاده کرد ؟

بله میشه استفاده کرد

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
اخیییی خاله جون🥹🫶 از همین حیوانی بادی بخر براش خیلی ام نرم و خوبن سوارشدن میشه😍

حیونای*

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2740
دلم پیتزا خواست ..‌پیتزای تند ...چون سرم دردمی ‌کنه 😬😬

دلت منو میخواد

2706