2737
2734

من که هنوز نرفتم از مهر ماه میرم

یه دبیری داشتیم میگفت وارد دانشگاه بشین می‌بینید بعضیا دوتا زبان بلدن یکی ساز میزنه و...

منظورش این بود افرادی هستن که سطحشون از ما بالاتره

البته قطعا هستن اونایی که سطحشون از ما بالاتره

این تفاوت‌ها اذیتتون نمیکرد؟

حس میکنم واسه بچه‌هایی که میرن یه شهر دیگه و خوابگاه می‌مونن تفاوت‌ها بیشتر به چشم بیاد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

نه والا اغلب هم‌سطح بودیم

ناراحت بودم دلتنگ بودم روز اول

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس تفاوت خاصی نداشتم :/ 

صرفا اون تنهایی اولش و حس اینکه ممکنه راه کلاسو پیدا نکنم و گم شم حس بدی بود😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

تا مهر خیلی فرصت داری. برو چندتا کلاس ثبت نام کن تو هم سطح خودت رو بالا ببر

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738

خیلی حس بدی داشتم روز اول ولی بعد عادت کردم و شد بهترین دوران زندگیم نه اتفاقا همه مثل خودم بودن اتاق کناریمونم ساز میزد ولی بلد نبود روانیمون کرده بود یادش بخیر

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

من ایران درس نمیخونم و دانشجوی لیسانس دوم با گپ تحصیلی ام!

ینی همینجوریش سنم از خیلیا بیشتره توی دانشگاه، 

به علاوه اینکه نه تنها بعضیا هستن که هم ساز میزنن و هم چهار پنج تا زبون میدونن!!!

ولی خب کلا اهل مقایسه نیستم

زندگی من و اونا توی این نقطه شبیه همه 

هممون دانشجوی همین دانشگاهیم و همینم مهمه 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 

اره لطفاً راهنمایی کنید 

مخصوصا ماهایی که از شهرستان میخوایم بریم شهر بزرگ سخت نیست ؟ 

بعد اینکه از فضای دبیرستان که تفکیک جنسیتیه میرید فضای دانشگاه سختتون نیست ؟ 

من میخواستم امسال بینیمو عمل کنم نشد 🥺 

بنظرتون مسخرم نمیکنن اونجا ؟ آخه خیلی بزرگه

ممنون میشم لایک کنید اگه گفتن

2706