2737
2739

چرا بعضیا با رفتنشون هی دآغ و سنگینی با مرور زمان بیشتر میشه و دلتنگی امون آدمو میبره! اگه هرمشکلی چاره داره چاره مرگ چیه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالا که همه سلامت همراه با خوشی داشته باشید عزیزای دلم اگه یک قرن هم عمر کنیم یه یک روز مرگ بیاد که باید بیریم چه خوبه همه ازامون خاطر خوش داشته باشن همین که میگن دنیا ارزش نداره فدات تون شم انشالا که همه طول عمر داشته باشید

2728

مرگ چاره نداره ولی چاره دلتنگی و داغ ندیدن این ک از روز اول وابسته نشی ارتباط با مردم و خانوادت سرد باشه تا وقتی یه چیزشون شد نابود نشی امتحان کردم که میگم پدر بزرگم ک مرد عین خیالمم نبود دارم تمرین میکنم خانوادمم باهاشون قطع رابطه کنم

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
مرگ چاره نداره ولی چاره دلتنگی و داغ ندیدن این ک از روز اول وابسته نشی ارتباط با مردم و خانوادت سرد ...

خب نمیشه که گناه دارن . بعدشم پدرو مادر با ۱۰۰تا پدر بزرگ مادر بزرگ فرق دارن‌

انشالا که همه سلامت همراه با خوشی داشته باشید عزیزای دلم اگه یک قرن هم عمر کنیم یه یک روز مرگ بیاد ک ...

ممنونم اره مرگ عزیزی ک جوون یا تازه ۴۰و۵۰ سالش بود خیلی اذیت کنندست

خب نمیشه که گناه دارن . بعدشم پدرو مادر با ۱۰۰تا پدر بزرگ مادر بزرگ فرق دارن‌

گناه ندارن من تو گناه داریم ک با مرگ یکی دیگ به مرحله خودزنی و خودکشی میرسیم. پدر مادر اگه ازش محبت دیده باشی اره نمیشه دل کند واسه من فرق داره محبت ازشون ندیدم از بچگی تا الان راحت باهاشون کات میکنم

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️
2738
گناه ندارن من تو گناه داریم ک با مرگ یکی دیگ به مرحله خودزنی و خودکشی میرسیم. پدر مادر اگه ازش محبت ...

خوشبحالت ای کاش منم محبت نمیدیدم . اینقدر خوب بود بابام که میگم باید روزی ۱۰هزار بار دردو بلاشو مینداختم بجون خودم 

چاره ش بنظرم پذیرش حقیقت عالمه که مرگ هم بخشی شه و اینکه همه دوباره یه جایی به هم میرسیم و با همیم

تنها ب این امیدم ک اون دنیا میبینمش اما بدیش اینه سنم کمه و به سالهای طولانی نبودش ک فکر میکنم از هم میپاشم

تنها ب این امیدم ک اون دنیا میبینمش اما بدیش اینه سنم کمه و به سالهای طولانی نبودش ک فکر میکنم از هم ...

من از ۱۵ سالگی بابام را ندیدم. مرگ تنها دردیه که چاره نداره باید سوخت و ساخت. تنها زمانیهایی که خالم خیلی بد میشه میشینم قرآن میخونم براش هدیه میکنم به روحش میدونم با اینکار خوشحال میشه و از خوشحال بودنش منم شاد میشم. 

استارتر تو خودت دل سوخته ای منم دل سوخته ام. لطفا برای مادرم دعا کن. 

2706