2737
2739
عنوان

💩داخل روز جمعه و غروب جمعه

110 بازدید | 5 پست

اخه این روز چقدر دلگیره

البته من بیشتر روزا همینطوریم  

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
منم شیفتم.......................واقعانمیدونم چرا جمعه اینطوریه

کاشکی من تا اخر عمر شیفت بودم ولی درس نمیخودم

چکاره ای؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رشتت چیه 

تجربی

کاشکی من تا اخر عمر شیفت بودم ولی درس نمیخودم چکاره ای؟

تقریبا مرتبط با کادر درمان.....................آره حق داری درس خوندن سخته

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم