2737
2739
عنوان

کلی وقت گذاشتم سر پسرای بدردنخور

142 بازدید | 11 پست

اخرم نتونستم تبدیل به شوهرشون کنم

شما ها ک با کسی که دوسش دارین عروسی کردین چیکار کردین

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

وقت به درک حیف احساسم که خرج اون نامرد شد...

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا یکم تنفس بده به خودت تمرکز کن رو اهدافت 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2731

خواسته دو طرفه و تلاش دو طرفه به ازدواج میرسه نه یه طرفه

بعد کسایی هم که ازدواج کردن هم آقا هم خانوم به فکر ازدواج بودن از اول و تلاش کردن تا رابطه سالم و مشترکی رو شروع کنن.

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀

ما دوست نشدیم منو تو محل کار دید یکی رو واسطه کرد دو ماه بعد عقد کردیم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740

مثل چی دوستم داشت فامیلمم بود (من فقط تو دلم دوسش داشتم😂)

ولی من هر دفعه فحشش میدادم و سگ محلش کردم 

دو بار خودش اومد التماس بابام کرد جواب منفی ی بار خواهرشو فرستاد بازم منفی باباشو فرستاد بازم منفی شنید

اخرین بار همشون اومدن با بزرگ فامیلشون تا بابام راضی شد

الانم زنش شدم خر شانسه شوهرم 💔😂

باور کن اگه سگ محل کنی میان میگیرن💔😂

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂

وقتت هدر نده اگر تبدیل بشن هم مرد زندگی ازشون کم در میاد....ابجیم همینجور بود.اخریه پسرک هول نبود بعد از۴سال جگر خون کردنش اونم ب بدبختی اومدخواسگاریش.ولی پسره از اون پاکها بود ک اهل دختر بازی نبودن ،اینطور پسر پاکی اگ پیدا کنی میاد خواسگاریت،دور پسرهای هول واینهایی ک دنبال رابطه هستن نباش چون اینا هدفشون فقط رابطه س و اگ پا نده دختره رو زود ول میکنن و اصلابه دختر دل نمیبندن.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .
وقتت هدر نده اگر تبدیل بشن هم مرد زندگی ازشون کم در میاد....ابجیم همینجور بود.اخریه پسرک هول نبود بع ...

اره فک کنم اینجوری بود یارو

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد