2733
2734
عنوان

همکارم ی پسر بیست سالس.....🥺♥️

1493 بازدید | 62 پست

ایقد خوبه ایقد خوبهههه حس میکنم اگه پر قو بخاد از هر جایی براش پیدا میکنم میارم خدا برا مادرش حفظش کنه بحق علییییییی 🥺🥺

حیف ک خیلی ازم کوچیکتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شغلتون چیه

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
2740

چشاتو درویش کن 😂

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻

خودت چن ساله ای

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

یاد خودم افتادم برا اولین بار یه بار رو یکی کراش زدم شدید بعد اتفاقی چون کارمون یکی بود افتادیم یه گروه بعد اومد پیچیم و اینا منم میحرفیدم تعریف اینا کرد از کارم و پیشنهاد همکاری داد و اینا منم خر ذوق 

زدم پروفسور نگا کنم دیدم تو بیو پایه تحصیلی نوشته از منم کوچیک تره قیافم تصور کن در حالتی که منم عاشق اینم طرف حداقل ۵سال بزرگ تر باشه ازم

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2706