2733
2734
عنوان

شما مهمون میاد با چی پذیرایی میکنید ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای مهمون سرزده هرچی تو خونه هست میاریم ولو فقط چایی، گاهی قند رو هم به زور جور کردم چون چایی خور نیستم و بعد از اون یه قندون قند کنار دارم.

مهمونی که از قبل دعوت کردم رو بر اساس عرف خانواده براش تدارک میبینیم.

موقع وعده غذایی هم قاعده م همینه.

البته حدیث هایی از امام ها بر همین مضمون هم داریم که برای مهمونی که خودش اومده از هر چه داری پذیرایی کن  ولو یه لیوان آب و خودت رو به تکلف ننداز، ولی برای مهمونی که خودت دعوتش کردی خودت رو به تکلف بنداز

خانوما یه سوال من یه مهمون عزیز داشتم دوست قدیمی ام اول واسش میوه و چای اوردم رو میزم شکلات و بیسکوییت بود ناهارم قرمه سبزی درست کردم با سالاد چون وقتم کم بود بنظرتون پذیراییم بد بوده ؟ لطفا جوابمو بدین🥺

2740

والا چایی و شیرینی و شکلات و میوه اگرم بمونن غذا. اصولا حتی اگر هدف بازدید باشه هم باید پذیرایی بشن.تو عید هر جا رفتیم تعارف کردن شایدم ما برنداشتیم ولی چهار پنج بار رفتن واومدن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

مهمون سر زده چایی و شکلات و بیسکوییت نگه میدارم 

میوه اکثر اوقات

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
سوالم اینه هدف دیداره یا خوردن؟

هدف دیداره ولی وقتی رفتی خونه ی کسی ضعف میگیری با حرف زدن و مسیرو رفتن و.....

من هرچی داشته باشم میارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706