2733
2734

من خب نوشتن رو‌دوست دارم خیلی برنامه ها مینویسم 

همش باید عین فضولا بگرده لای دفتر کتابای من 

لای لباسای من 

ی حریم خصوصی واسه خودمون نداریم از دست این زن 

الان میگه تو میرفتی مدرسه من دفتر خاطراتتو میخوندم که از دوست پسرت میگفتی 😐😐😐

من ۲۱ سالمه بسه دیگ اه

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر قضیش با بقیه فرررق داره...بذار راحت باشه..تو که از خودت نطمینی بزار اونم مطمین بشع

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
مادر قضیش با بقیه فرررق داره...بذار راحت باشه..تو که از خودت نطمینی بزار اونم مطمین بشع

بدم میاد از دخالت های بیجا و‌سرزنش هاش 

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2740

راستش منم مادر بشم خیلی ماامان فضولی میشم ولی به روش نمیارم اصلا

فقد واسه اینکه از همه کاراش خبر داشته باشم😂😂🤦🏻‍♀️میدونم زشته

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
راستش منم مادر بشم خیلی ماامان فضولی میشم ولی به روش نمیارم اصلا فقد واسه اینکه از همه کاراش خبر دا ...

تبریک میگم شما ی مادر سمی هستی

اره منم با نامزدم چت می کردم مامانم تو گوشی نگاه می کرد می خوند منم حرص می خوردم ولی کاری نمی تونستم ...

من که میگم شوهر بکنم برم راحت بشم از دستش 

سالی ماهی یبار ببینمش

2706