2737
2734
عنوان

خانومای مذهبی و معتقد بیاین لطفا

115 بازدید | 17 پست

نمیدونم در مورد این شخص چه دعایی کنم....

قبل هم گفتم

یک همکلاسی داشتم دوسال پیش خیلی بهم توجه میکردو.... اما دوست نبودیم ...منم بخاطر این توجهاش ازش خوشم اومد اون فارغ التحصیل شد و رفت بیشتر از یکساله ندیدمش ولی همچنان تمام فکرم گرفته. (فکر میکردم دوستم داره شایدم توهم باشه)

ختم برداشتم فراموشش کنم نشد

دوباره میخوام دعا کنم

ولی نمیدونم چجوری

از خدا بخوام فراموشش کنم یا بهش برسم؟؟؟(هرچند رسیدن ناممکنه چون خیلی وقته رفته حتی شاید منم یادش نباشه)

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

ببخشید نمیتونم برات کامنت بذارم و اظهار نظر کنم آخه من ۲۰ سالمه 😂💔

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
ببخشید نمیتونم برات کامنت بذارم و اظهار نظر کنم آخه من ۲۰ سالمه 😂💔

عزیزم💔

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجا رفته ؟

از دانشگاه رفت نمیدونم کجاست چیکار میکنه

2740
دلیل این توجه ای که بهتون می‌کرد و میدونین؟؟؟چی باعث شد که با هم دوست نشین؟؟؟

اخه دوستی خط قرمزمه خوشم نمیاد

قصد ازدواج داشته (از کسی شنیده بودم) شاید کمی توجهش جلب کردم بعدش پشیمون شده

عزیزم شاید قسمت هم شدین  معمولا عشقای پاک با ندیدن و دوری فراموش نمیشن

نمیدونم اصلا عاشقم بوده یانه

شاید همش توهمه

یکسال و چند ماهه گذشته خبری ازش نیست اگر منو میخواست واقعا، پاپیش میزاشت که کسی دیگه منو نگیره...

نمیدونم اصلا عاشقم بوده یانه شاید همش توهمه یکسال و چند ماهه گذشته خبری ازش نیست اگر منو میخواست و ...

عزمزمه شاید متوجه عشقت به خودش شده و یجورایی از پاکی و معرفتت خبر داره 

میشه بیای تیک آخرم صفحه ۲ خیییلی اعصابم گرفته 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚
اخه دوستی خط قرمزمه خوشم نمیاد قصد ازدواج داشته (از کسی شنیده بودم) شاید کمی توجهش جلب کردم بعدش پش ...

پس قصدش ازدواج نبوده،اگر نیتش درست بود اقدام می‌کرد و از راه درست اقدام می‌کرد...احتمالا متوجه شده بوده اهل دوستی نیستی،گذاشته رفته...بهتره فکرت و مشغولش نکنی...و خدا رو شکر کنی که فریب همچین آدمی و نخوردی...

عقل فرمانروای من است...
نمیدونم اصلا عاشقم بوده یانه شاید همش توهمه یکسال و چند ماهه گذشته خبری ازش نیست اگر منو میخواست و ...

برا خودت یمدت کار ذهنی درست کن از نظر ذهنی خودتو مشغول کن کلی مشغولیت ذهنی برا خودت درست کن نزار بیکار بمونی همیشه درحال انجام یه کاری باش تا شبا راحت خوابت ببره اگه دوس داشتی هم کلا در کل یه اصلاح مزاج برو شاید سودا بهت غلبه کرده باشه چون فکر و خیال زیاد برا سودای زیاده 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
پس قصدش ازدواج نبوده،اگر نیتش درست بود اقدام می‌کرد و از راه درست اقدام می‌کرد...احتمالا متوجه شده ب ...

درسته شاید حق با شما باشه منو بگو فکر میکردم پاکه

برا خودت یمدت کار ذهنی درست کن از نظر ذهنی خودتو مشغول کن کلی مشغولیت ذهنی برا خودت درست کن نزار بیک ...

مشغله ها زیاده ولی توی این همه مشکل زندگی نمیدونم چرا این ادم ذهن منو گرفته 

هی فکرش کم و زیاد میشه

وقتایی هم که فکرش  کمرنگ میشه میاد به خوابم ....

2706