2733
2739
عنوان

حركت نامزدم حس بدى ميده بهم

905 بازدید | 38 پست

همسراىشمام اينطورين بعد از ارضا شدن چن ديقه كه كلا انگار داداششى كاااملا بى حسن بهت

بعدشم پشتشونو ميكنن ميگيرن ميخوابن

چندبار ديده بودم خانوما ميگن فكر ميكردم مشكل از همسراشونه حالا برا خودمم همين حركتو ميزنه

چ برداشتى كنم ازين حركتش؟!؟ 

دقت نمیکنم خودم زودتر خوابم میبره

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب به خودش بگو عزیزم 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
درمورد مرد غريبه و حركت اشتباهى حرف نزدم مشكل دارم مطرح كردم ميتونى نظر ندي درگيرياااا

اینا هزار تا سن پایین هست و لازم نیس اینقد رک تاپیک بزنی بگی 

تراپیست نیس اینجا که

2738
اینا هزار تا سن پایین هست و لازم نیس اینقد رک تاپیک بزنی بگی  تراپیست نیس اینجا که

سن پايين نبايد بياد تو سايتي ك راجب حاملگي و اينطور مسائله و منم ك گفتم *نامزدم*سن پايين تاپيك راجب نامزد نخونه

2706