2733
2734

اونا مهریمو فقط سی تا سکه و ۱۴ شاخه گل رز زدن منم قبول ندارم 

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈

حقم داری

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حقم داری

عزیزم نامزدم قبل من زن داشت یک سال خورده ای جدا شده اون خانواده زن سابقش ازش مهریه و کلی طلا حتی یکی خونه هاشونم میخواستن بگیرن اما ب من رسیده چون مامان بابام سادن همه چی کم زدن الان کاغذ نوشته مهریه و غذا و شیرینی ک قراره ب عروسی چی کنن نگاه کردم افتضاح بود اعصابم بهم ریخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم نامزدم قبل من زن داشت یک سال خورده ای جدا شده اون خانواده زن سابقش ازش مهریه و کلی طلا حتی یکی ...

الهی

عزیزدلم مواظب باش سواستفاده نکنن از محبت تون

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
اونا کین. خونوادت چی میگن

خانوادم ساده زبون ندارن اینقدر از بابا مامانم بدم میاد دارن زندگیمو نابود میکنن حتی ازم نپرسیدن مهریت چقدر باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قطعا کمه

خیلی ناراحتم ک دارم گریه میکنم همین چن شب پیش نامزد شدیم من گفتم سه دونگ خونه بده گف عمرا بدمت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
الهی عزیزدلم مواظب باش سواستفاده نکنن از محبت تون

دارن میکنن داداشم دوست صمیمی پسره اس اومدم کلی باهام حرف زد حقم داشت حرفاش درست بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارن میکنن داداشم دوست صمیمی پسره اس اومدم کلی باهام حرف زد حقم داشت حرفاش درست بود

عزیزدلم 🥺🥺🥲

توام قبلا ازدواج کردی؟ ببخشید میپرسم چنسالته

ن عزیزم ازدواج اولمه

۲۳ سالمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم 🥺🥺🥲

خیلی زندگی بدی دارم خانوادم دارن منو نابود میکنن با کاراشون منتظرم امشب بابام بیاد خونه تکلیفم معلوم کنم اگه درستش نکنن من انگشتر نشونمو پس میبرم پسره با حالت پرویی میگه سه دونگ خونه نمیدم بهت عمرا مهریه امم سی تا سکه اس فقط دیگه هیچی ب هیچی طلاهم ننوشتن ک معلوم شه چقدر قراره بخرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706