2733
2739
عنوان

دختر پنج سالم خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خدامه بره فقط دست از سر من برداره از بس ک مثل پیرزنا غرغر میکنه و ایراد میگیره همش طلبکاره&nbs ...

خوب. بزاربره

چندروزدیگه تابستونه کلاسی چیزی ثبت نامش کن

انسانیت!!!! دین شریفیست که مریدان اندکی دارد👌👌
2728

کی‌گفته زدن فایدع نداره؟بگیر بزنش ادم میشه

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2738

یعنی اگه ۹۸ بچه دار میشدم دو سال دیگه کلاس اولی بود🤦🤦 چقدر ضرر کردم ضرر

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
الکی بچهرو دکتر نبر از کاراش بگو بهم

لجبازه هر کاری کنم مخالفت میکنه همه چی رو ب هم می‌ریزه کثیف میکنه یهو می‌ره وسط جاده میگه تنهایی میخواد بره خونه پدر مادرم هر چی میگم خطرناک نباید تنها بیرون بری فایده نداره میگه ن من خیلی قوی هستم کسی نمیتونه من و بدزده مهدکودک ک بود معلمش میگفت اصلا دقت نمیکنه بهش میگم خط خمیده بکش میاد دایره میکشه اینقدر مشکل داره ک تا شب هم بگم تموم نمیشه 

بنظرم بهترین چیز برای اموزش و تربیت بچه بازی کردنه

بیشتر باهاش بازی کنید و براش وقت بذارید

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
من از خدامه بره فقط دست از سر من برداره از بس ک مثل پیرزنا غرغر میکنه و ایراد میگیره همش طلبکاره&nbs ...

اها دخترا همینن. دختر من از مادرشوهرم بیشتر تیوه بارم میکنه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

بچه تا کوچیکه میتونی کنترلش کنی و ادب یادش بدی بزرگ که شد دیگه زورت نمیرسه،،،،، مثل طبقه پایین ما که یه دختر ۱۶ ساله است اون روز به مادرش تو راه پله ها بلند بلند میگفت خفه شو گوه نخور کاری نکن بگم چیکار کردی،،،،، مادر بدبختش مونده بود چی بگه

2706