2733
2739
عنوان

دختر پنج سالم خیلی اذیتم میکنه

837 بازدید | 85 پست

نیمه دومی کاش حداقل میرفت مدرسه کلاس اول صبح تا ظهر از دستش راحت بودم متولد ۹۷/۸/۲۷ چجوری باهاش رفتار کنم هر چی بگم جوابمو میده جواب بقیه اطرافیان هم میده جوری ک انگار طلبکاره اصلا رفتارش ب پنج ساله ها نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهاش از سر لج بلند نشین بچست ممکنه تو همین حاضر جوابیاش پیش کسی چیزی بگه خوردتون کنه به نظرم باهاش دوست بشین و کم کم خودتونو بهش نزدیک کنید و با دوستی باهاش حرف بزنید نه غر یا دعوا هر ادمی قلقی داره باید راهشو پیدا کنید 

علائم بیش فعالی رو نمیدونم داره یا نه خیلی عجوله ی کار و تموم نمیکنه فراموشکاره از خطر نمیترسه اصلا ...

مگه خودت قراره تشخیص بدی؟؟؟ کار دکتر و مشاوره ببر مشاور و اگه لازمه دکتر. اونا کمک میکنن چجوری رفتار کنین که بهترین نتیحه رو بگیرین

2740
مگه خودت تربیتش نکردی 🫤

کاش تربیت خودم بود وقتی کوچیک بود خیلی با ادب بوت الان بزرگتر شده دائم خونه مادرشوهرم و مادر خودم میره یعنی من بگم فلان کار و نکن اونا دخالت میکنن ن چرا اذیتش میکنی پدرشم ک از اونا بدتره خسته شدم نمیدونم چیکار کنم ی مدت خونه مادرم نمیرم از ترس ک همش لوسش میکنن

باهاش از سر لج بلند نشین بچست ممکنه تو همین حاضر جوابیاش پیش کسی چیزی بگه خوردتون کنه به نظرم باهاش ...

چند بار تو جمع تحقیرم کرده حتی پیش شوهرم خیلی ناراحت شدم از ی طرفم سنش کمه هر چی بهش بگم فایده نداره 

مگه خودت قراره تشخیص بدی؟؟؟ کار دکتر و مشاوره ببر مشاور و اگه لازمه دکتر. اونا کمک میکنن چجوری رفتار ...

اطرافیان نمیزارن ببرمش میگن بهش دارو میدن بدتر میشه اما واقعا خودم حس میکنم ب دکتر و مشاور نیاز داره 

کاش تربیت خودم بود وقتی کوچیک بود خیلی با ادب بوت الان بزرگتر شده دائم خونه مادرشوهرم و مادر خودم می ...

این مشکل منم هست من طبقه پایین مادرشوهرمم من دعواش کنم فورامیان 😮‍💨البته پسرم خیلی گوشش ب حرفمه

انسانیت!!!! دین شریفیست که مریدان اندکی دارد👌👌
2706