2733
2734
عنوان

رفتار بدم با مامانم

130 بازدید | 12 پست

مامانم تصمیم داره وسط امتحانای خرداد ماهم بره سفر 

منم واقعا واسه این امتحانات اضطراب دارم چون تاثیر مستقیم توی کنکور دارن 

از اول امسال هم واقعا تجربه های تلخی از جمله مریضی و اختلاف رو داشتم روحیم حساس شده واقعا به وجود مامانم در کنارم تو این ایام نیازمند بودم حالا پاشو کرده تو یه کفش میخوام برم و منکه خبر ندارم بعد کنکور میتونم برم و اینا 

ازش همیشه دلگیر بودم چون یکجوری رفتار میکنه انگار من چقدر اذیتش می کنم پشت تلفن میگه ای کاش زودتر این کنکورش رو بده راحت بشیم یا وقتی به خاطر درس من سفری چیزی با خانواده نمی ریم یکجوری رفتار می کمه انگار چقدر بیچارس که باید به خاطر من بشینه تو خونه

برام سئواله چرا صبر نکرد؟ اونم وقتی میخواد یه سفر ۴۰ روزه بره و از شرایط ناجور روحیم خبر داره

و میدونه چقدر درس برام مهمه

منم چندوقته باهاش بد رفتار می کنم خیلی سردم

و یهو قاطی می کنم داد می زنم دیروز روی میزم دوتا کلوچه گذاشته بود لهشون کردم انداختمشون سطل آشغال چون می خواستم برم بیرون کارتش رو نگذاشته بود برام البته از قصد نبود اونطور که خودش میگه 

گاهی به خودم حق میدم که عصبانی باشم چون کاملا پنهانی بدون اینکه حتی بابام بدونه کاراشو اوکی کرده بابامم خیلی از دستش ناراحته چون دوست داشت با هم برن این سفرو 

تروخدا بدون حرفای کلیشه ای که مامانته و این حرفا راهنماییم کنین خیلی عصبانی و ناراحتم موندم با یه خواهر کوچیکم تر از خودم و بابام که هیچی از بچه داری نمیدونه چیکار کنم

🥞☕️✨️

مامان منم همینه..البته با شدت کمتر

امروز صبح قبل اینکه برم سر جلسه خیلی عصبی بودم و استرس داشتم..همون موقع هم مامانم سرم کلی دادو بیداد کرد ک بخاطر استرس کنکور تو دیشب نتونستم درست بخوابم..منم جوابشو ندادم چون عصبی بودم میخواستم بحث بالا نگیره..ولی مگه من خواستم اون دیشب استرس داشته باشه و خوابش نبره؟:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
خدا به مادرت عقل بده.منم مامانم پسرم ١٥سالشه و نظر اون در حال حاضر از نظر همه برام مهم تره چون تو سن ...

لطفا درست صحبت کنین مامانم قاعدتا عقل رو داره و من دوست ندارم کسی بهش توهین کنه این تاپیک رو برای راهنمایی گرفتن زدم.

خودمم بسیار از این قضیه ناراحتم نمیدونم چیکار کنم با درسا

🥞☕️✨️
مامان منم همینه..البته با شدت کمتر امروز صبح قبل اینکه برم سر جلسه خیلی عصبی بودم و استرس داشتم..هم ...

همه ی ادما وقتی لطفی در حق کسی میکنن دلشوت میخواد طرف بفهمه ، مانانت میهواست بهت بفهمونه برات نگران بوده شاید میخواست بهت بگه کنکور هر چقدر برای تو نهنه برای اون اهمیت داره ، بعضی موقع پدر و نادرا نمیدونن چطوری درست منظورشونو برسونن 

مگه حضور مامانت چقد توی کنکور تاثیر داره ؟ تووهن بعد کنکور راحت میشی هر جا خواستی میگردی 

ببین هم از نظر کارای خونه مثل آشپزی و اینا 

هم از نظر روحیه ای دلم میخواد در کنارم باشه گفتم که روحیم به شدت این چندوقته حساس شده

🥞☕️✨️