2737
2739

آخرین پیامش بهم ۳۰ مهر ۱۴۰۰ بود 

با نبودنش کنار اومدم اما بعد سه سال هنوز به یادشم و نزدیک تولدش غم دنیا به من هجوم میاره 

نمی دونم واقعا دوستش داشتم یا به خاطر وابستگی بود که بهش داشتم اما زندگی من هیچ وقت مثل قبل اومدنش نشد

آخرین خاطره خوشی که با هم داشتیم ۲۶ بهمن سال ۹۸ بود.رفته بودیم سعدآباد تک تک لحظاتش یادمه بوی بدنش یادمه گرمای دستاش بغل نرمش🥲 واای موهاش

بعد اینهمه سال هر وقت حالم بده میرم سعدآباد روی همون نیمکتی که نشسته بودیم حالم خوب میشه روحم جلا پیدا می کنه

نمی دونم کجاست

نمی دونم داره چیکار می کنه

حالش خوبه یا نه 

دوباره عاشق شده یا نه 

با کسی هست یا نه

فقط می دونم الان واسه خودش مردی شده😆 اون موقع فقط ۲۰ سالش بود

امیدوارم حالش خوب باشه

امیدوارم با هر کس که هست باهاش حالش خوب باشه

آرین دلم برات خیلی تنگ شده بعد تو نتونستم کسی رو مثل تو دوست داشته باشم. منو ببخش اون آدمی که می خواستی نبودم💔

غریبه آشنا

عزیز پسر۲۰ ساله تعهد ندارهه.. متاسفانه 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان داره به دوست دخترش خوش میگذرونه بعد میگی آرین ببخش اونیک میخواستی نبودم

خلی دختر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

متاسفم 

ولی کسی تنهات میزاره به چشم یه آشغال بهش نگاه کن و از زندگیت پرتش کن بیرون و همینطور از قلبت تو لایق بهتر از اونی 

حالا خودم شبا تا صب گریه میکنم ولی خب این حرفارو ملکه ذهنت کن 

2738
متاسفم  ولی کسی تنهات میزاره به چشم یه آشغال بهش نگاه کن و از زندگیت پرتش کن بیرون و همینطور ا ...

من با نبودنش کنار اومدم دیگه مثل قبل داغون نیستم

من بعد رفتنش روزای خیلی خیلی سختی داشتم ولی دوباره سر پا شدم

نمیشه  از قلب بیرون کرد چون باهاش خاطره داشتم قبلا گریه می کردم الان فقط لبخند می زنم. اون ته ته های دلمه 

تو هم حالت خوب میشه فقط زمان نیاز داری یه روز می رسه که به نبودنش عادت می کنی و زندگی می کنی

غریبه آشنا