2733
2739

اینجا دو دسته ان یا عکس فیک میزارن یا از عکس های واقعی شات میگیرن اکانت فیک میزنن😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینجا دو دسته ان یا عکس فیک میزارن یا از عکس های واقعی شات میگیرن اکانت فیک میزنن😂

دسته ی دو رو متوجه نشدم، یه توضیحی میدی؟؟ 😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2740
دسته ی دو رو متوجه نشدم، یه توضیحی میدی؟؟ 😂

از عکس کاربر های نی نی سایت شات میگیرن توی اینستا یا تلگرام اکانت فیک میزنن میگن خودمون هستیم برای رل زدن تو مجازی یا فضولی کردن تو پیج فامیل هاشون 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
هیچی خواستم بدونن عقل داریم و میفهمیم عکسه فیکه

حالا عکس که خوبخ باز باید سرچ کنی 

طرف تاپیک سرکاری میزاره در حالیکه تاپیک قبلیش یک چیز دیگه است به راحتی هم همه میفهمن دروغه تازه وقتی میکن تاپیکهات با هم نمیخونه بقیه رو فحش میده 

از عکس کاربر های نی نی سایت شات میگیرن توی اینستا یا تلگرام اکانت فیک میزنن میگن خودمون هستیم برای ر ...

اهااان مررسی🌺

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
یه بار یکی گفت چه جوری از گوگل بفهمیم فیکه یا نه من دوباره یادم نیست🙊

از عکس مورد نظر شات تهیه میکنی فیلت.ر.. شکن رو وصل میکنی وارد گوگل میشی اون جا کنار ضبط صدا یه دوربین هست میزنی روش و اینگونه عکسو جستجو میکنی

حالا عکس که خوبخ باز باید سرچ کنی  طرف تاپیک سرکاری میزاره در حالیکه تاپیک قبلیش یک چیز دیگه ا ...

بابا نی نی سایتی ها خودشون ساده ان طرف تایپک تجاوز میزنه تیکه تیکه تعریف میکنه رمان گونه هم نگارش میکنه تهشم عکس از خودش میزاره اینام قشنگ باور میکنن اونم با کاربری تازه وارد 

یا میگه شوهرم خیانتکار هست هم عکس شوهره رو میزاره هم نفر سوم رو شوهرشم جوری توصیف میکنه که مثل شمر باشه و خودشم یه پرنسس دیزنی با اخلاق فرشته مهربان بقیه هم باور میکنن عر میزنن برای مظلومیتش😂

2706