2737
2734

سلام بچه ها من یه دختر عمه دارم که اصلا باهاش ارتباطی ندارم ، کلن زیاد اهل فامیل نییتم بیشتر وقتم رو با درس و دانشگاه و دوستام میگذرونم ، مثلا شاید چند ماهی یه بار ببینمش 

ولی خیلی همه ازم تعریف میکردن ، تا اینکه من با عشقم اشنا شدم و طی یه سری اتفاقا که تقصیر عشقم (سابق)بود این دختره فهمید و ابرو حیثیتم رو برده تا جایی که پیش دوست پسرش گفته و اینم بگم من با وجود اطلاع از رابطش اصلا یه کلمه هم پیش کسی ازش نگفتم که مبادا ابروش بره حالا توی اینستا یه نام کاربری بود با نام و نام خانوادگی من و سنم ، داداشم زنگ زد ازم پرسید این تویی اینستا نصب کردی؟

بقیش تو پست بعدی میگم

پلیس فتا برو هر چند اشناست ممکنه هرکاری انجام بده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفتم نه ، و رفتم نگاه اون پیجه کردم دیدم بعله مشخصات منه ، اول گفتم شاید سو تفاهم باشه دیدم نه فقط پسر عمه و دختر عمه های خودمو فالو کرده با اعضای خانوادم و خاستگارایی که داشتم از اونایی که خبر داشت فالو کرده  ، سریع شکم رفت پیشش چون دوتا از عمو های اونم بود با بابای دوست پسرش 

گفتم نه ، و رفتم نگاه اون پیجه کردم دیدم بعله مشخصات منه ، اول گفتم شاید سو تفاهم باشه دیدم نه فقط پ ...

وااااای مث من 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
گفتم نه ، و رفتم نگاه اون پیجه کردم دیدم بعله مشخصات منه ، اول گفتم شاید سو تفاهم باشه دیدم نه فقط پ ...

شیوه ی نوشتن نام کاربری هم مثل مال خودش بود ، برای اطمینان رفتم اون نام کاربری رو زدم توی اینستا بعد زدم فراموشی رمز 

بعدشم ارسال رمز به شماره تلفن

2740
شیوه ی نوشتن نام کاربری هم مثل مال خودش بود ، برای اطمینان رفتم اون نام کاربری رو زدم توی اینستا بعد ...

بعد یه نوتیف اومد که رمز به فلان شماره ارسال شد ، رقمای اخرش دقیقا شما ه دختر عمه ی ناکسم بود، الان نمیدونم بابد چیکار کنم 

بعد یه نوتیف اومد که رمز به فلان شماره ارسال شد ، رقمای اخرش دقیقا شما ه دختر عمه ی ناکسم بود، الان ...

شکااایت کن به همین راحتی،برو پلیس فتا،بهترین کار اینه از اون پیجه اسکرین شات میگیری میبری با خودت فتا

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
شکااایت کن به همین راحتی،برو پلیس فتا،بهترین کار اینه از اون پیجه اسکرین شات میگیری میبری با خودت فت ...

اخه واقعا پیگیری میکنن؟ خیییلی اذیتم کرده این دختر 

با اینکه بخدا من هیییچ وقت هیچ بدی بهش نکردم

بعد یه نوتیف اومد که رمز به فلان شماره ارسال شد ، رقمای اخرش دقیقا شما ه دختر عمه ی ناکسم بود، الان ...

برو الکی تو جمع فامیل بگو یه بیشرف با اسم من اومده تو اینستا پیج زده رفتم ازش شکایت کردم دنبال کارای قانونیشم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
میترسم از جانب من پیام داده باشه به اون پسرایی که فالو کردهون ازشون خلستگارای من بودن  خیلی حا ...

بله پیگیری میکنن فکر کنم حکمش شلاق باشه البتع اگه عکس ازت گذاشته باشه😑😟😟😟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه