2737
2739
عنوان

سونامی اچ پی وی

90 بازدید | 7 پست

بچه ها من تاپیک های پزشکی زیاد میزنم

این سری راجب تفاوت گارداسیل و پاپیلوگاد میخوام بگم

مقالات زیاد با رفرنس معتبر هم خوندم راجب راه های انتقال که قبلا توی تاپیک پر بازدید چند ماه پبش گفتم اگر خاطرتون باشع

الان همه بین این دو واکسن موندن و‌فکر میکنن حتما باید گارداسیل بزنن چون تایپ بیستری ساپورت میکنه و خارجبه

اما اینجور نیست اول علاوه بر قییمت بالا و کمیاب بودننش هیچ مرکزی جور حلال اهمر اجازه فروش نباید داشته باشه چون این واکسن بابد تحت شرایط خاص وارد کشور شه و یخچالیه بنابراین اگر به صورت قاچاق بود اصلا اعتماد نکنید

دوم پاپیلوگارد نوعی مکانیسم ساخت داره که علاوه ۱۶ و ۱۸ که تایپ اصلی و پر خطر هست تا حدودی تایپ های پر خطر دیگه رو ساپورت میکنه اما نه ۱۰۰ در۱۰۰  و این که کاملا موجود هست و دردسترس و قابل اطمینان 

بنابراین با وجود این سونامی شدید اچ پی وی لطفا دست از این حرف که نه فقط خارجیش خوبه بردارید و حداقل نوع پرخطر رو ایمن شید 

سوالی داشتین در خدمتم فقط الان کار دارم بعد شب اومدم تک تک با حوصله جواب میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم صرفا میشه گفت پژوهشگر هستم تو این زمینه و علاقه زیادی به خوندن مقاله داره البته نه مقالات ...

درمورد پزشکی زنان هم بلدین

سوالای زنان زایمانی🥰

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱
2728
خواهری ی سوال مهم داشتم بنظرت اگه ۳ ماه بعد زایمان زودرس،باردار شم مشکلی پیش میاد🥺🥺🥺

ببین سوالت واقعا تخصصی هست من واقعا در مورد بارداری میترسم نظر بدم چون برم مسولیت داره بیشتر درمورد مشکلات پریودی و کیست و هورمونی و‌.. اظهار نظر میکنم اما میتونم برات مشاوره رایگان با پزشک متخصص رو میتونم معرفی کنم اگر بخواب خودم میپرسم یا خودت از این سایت

( نوبت ای ار ) توی پنل متخصصین زنان شرح حال دقیقتو بگو و اونا رایگان چند متخصص نظرشونو‌ میگن اما خوب باز هم به همین بسنده نکن 

من درخدمتم اگر توی سوال پرسیدن مشکلی داشتی راهنماییت میکنم چطوری

ببین سوالت واقعا تخصصی هست من واقعا در مورد بارداری میترسم نظر بدم چون برم مسولیت داره بیشتر درمورد ...

ممنون از توضیحات قشنگت😍

من سوال زیاد دارم ولی نمیدونم تو سایتا چجوری باید بپرسم جانم

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱
2740