2737
2739

23سالمه..بهش میگم مثلا میرم بیرون..میگم میرم تولد دوستم..هیچی نمیگه..میگه برو..بعد اینکه برمیگردم بلا استثنا همیشه دعوا راه میندازه صدتا حرف میزنه بهم ک از داشتن تو شرمم میشه..چرا همچین دختری دارم و این حرفا...بعدم قهر میکنه الان هشت روزه ک قهره....درصورتی ک اونموقع ک خواهرم مجرد بود نمیذاشت دو روز بگذره سریع میگف افسردگی میگیره برم زود از دلش درارم..ولی برای من اصلا اینطور نیس...واقعا نمدونم چی بگم بعضیا چرا بچه میارن برن برده بگیرن خب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درکت میکنم برده که گناه داره همچین پدر مادرایی باید ربات بگیرن یه چیز حرف گوش کن و طابع نه انسانی که هزارتا آرزو و امید و احساس داره امیدوارم علم انقدر پیشرفت کنه همچین چیزایی ساخته بشن تا چندتا بچه ی بیگناه اسیر این پدر مادرا نشن

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2738
چجوری مستقل شم...دانشجوام با درسای زیاد و هزینه زیاد تحصیل

یه کاری پیدا کنن و کم کم استارتشو بزن. اگه قصد ازدواج نداری که نمیشه همه عمرت رو کنار خانوادت زندگی کنی... 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
مامانت اینجوری باشه بدتره..حداقل برای ما اینجوریه چون مامانم همه کاره ی خونس

پدر بدتره باور کن اینو کسی میگه که پدرش اهمیتی به فکر و احساس بچه اش نمیده فقط میگه مغزت و ببند و به حرف من گوش کن

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
یه کاری پیدا کنن و کم کم استارتشو بزن. اگه قصد ازدواج نداری که نمیشه همه عمرت رو کنار خانوادت زندگی ...

کار نیاز ب وقت داره..من  دو روز خابگام بقیش خونه م...خرج تحصیلمم مامان بابام همزمان میدن..حتی مامانم ی گوشه ای از پول تو جیبیام اینارو میده...بخاطر اون یکم اشوبم..وگرنه میتونم تمام عمرم باهاش ح نزنم....فقط فکر این خرجا اذیتم میکنه

کار نیاز ب وقت داره..من  دو روز خابگام بقیش خونه م...خرج تحصیلمم مامان بابام همزمان میدن..حتی م ...

خب میتونی حداقل یه کاری پیدا کنی تا حداقل بتونی کم کم پول تو جیبی و خرج دانشگاهت رو خودت بدی. مثل ترجمه،آنلاین شاپ، کد نویسی و... 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2706