2737
2739
عنوان

این نگاه مردا نشونه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسرا توهمين كلا  حتمن فك كرده كشته مردشي

ی کاری کرده بود برامون ازش تشکر کردم خیلی ، فک کنم نباید تشکر میکردم ازش بی جنبه🤦🏻‍♀️بخدا خیییلی پشیمونم و اعصابم خراب شد 

بنظرت کار بدی کردم؟

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚
بی ادبی

ی لطفی کرده بود برا خانوادمون من خاک بر سر هیچوقت باهاش سلام هم نکرده بودم قبلا امروز چن بار ازش تشکر کردم خاک تو سرم کاشکی بی محلش میکردم نکنه راجبم فکر بدی بکنه ای خدااااا 🤦🏻‍♀️بخدا خییییلی اعصابم گرفته 

بنظرت نباید محلش میزاشتم ؟؟؟؟

عین آقایی که منم میگم بهم زل زده بود

میگن وقتی توجهشون به یکی جلب بشه نگاه میکنن

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
2740
عین آقایی که منم میگم بهم زل زده بود میگن وقتی توجهشون به یکی جلب بشه نگاه میکنن

اخه این هوله

عین آقایی که منم میگم بهم زل زده بود میگن وقتی توجهشون به یکی جلب بشه نگاه میکنن

بخداخیلی اعصابم رفته ینی دوس رم خودمو بزنم

اخه این هوله

منکه نمیتونم مردای هول از غیر هول تشخیص بدم😂

ولی اگه اینجوریه ازش دوری کن

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
منکه نمیتونم مردای هول از غیر هول تشخیص بدم😂 ولی اگه اینجوریه ازش دوری کن

ن کلا دیگ نمیبینم ولی خییلی پشیمونم ازش تشکر کردم خیلی 

بی محلی کن کونش بسوزه

زندگی سخته ولی تحمل کن روزای خوب در راهه🍃♥️اگه دلت خواست امضامو که خوندی واسه خونه دار شدنم دعا کن‌🤎دوستت دارم دوست نینی سایتیه من♥️میدونم توام مثه من از اینکه نمیتونی درد و دلاتو ب‌ اطرافیانت بگی میای اینجا چون حداقل دلخوشیت اینه کسایی که با بی رحمی قضاوتت میکنن غریبه ان نه اشنا🙂با اینکه نمیشناسمت ولی دوست دارم مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی🥰
ی لطفی کرده بود برا خانوادمون من خاک بر سر هیچوقت باهاش سلام هم نکرده بودم قبلا امروز چن بار ازش تشک ...

ولش کن باو زیاد  بهش فکر نکن زیادم تشکر نکن دیگه یه بار کافیه

پرررو شده

2706