2733
2734

عزیزم تاپیک قفل شده بود اومدم اینجا جوابتو بدم

وااااقعا داری میگی خوشحالی و حتی میخوای قدت بلندتر شه؟؟؟ نههه انصافاا واقعااا داری میگی؟

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
عزیزم تاپیک قفل شده بود اومدم اینجا جوابتو بدم وااااقعا داری میگی خوشحالی و حتی میخوای قدت بلندتر ش ...

بخدا قسم اولین بارمه میشنوم یکی دارع میگه از قد بلندش نا راضیه به هرکی رسیدم گفته ارزو داشتم هم قد تو باشم اونای هم گفتن دراز یا شلنگ قدشون زیر ۱۴۰ بوده😭😂 فکرشو بکن هرچقدر بخوری چاق نمیشی یا زود لاغر میشی میتونی والیبال بازی کنی یا لباس مجلسی های شیک خوشگل تنت کنی یا اصن لانگ کارگو میدونی چقدر به قد بلندا میاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا قسم اولین بارمه میشنوم یکی دارع میگه از قد بلندش نا راضیه به هرکی رسیدم گفته ارزو داشتم هم قد ت ...

عزیزم شما حتما یه سر به تاپیکای من بزن پس😂

البته خیلیی خوبه که به قدبلندیت میبالی شاید شما قد و وزنتون تناسب داره

من کلن شکل و فرم بدنم رو دوست ندارم

کشیدگی دستام گردنم پاهام انگشتام اصلاااا دلنشین نیست برام

شما نمیدونی چه حالی میشم وقتی از کنار یه مرد رد میشم و میبینم ازش بلندتررم

چقد موذب میشمم

حالا من بخاطر لاغریم بلندتررر هم دیده میشم

تراپی هم رفتم ولی فایده ای نداشته برام

چقدد غصه میخورم وقتی یه دختر ظریف و مریف میبینم

نمیدونم شاید هیچ وقتتت نتونم کنار بیام

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
2728