2733
2734
عنوان

خانوما میشه لطفااا ی لحظه بیاین؟!

88 بازدید | 25 پست

معذرت میخوام از حضورتون؛

ولی وسط دوره هام خیلی درد دارم!

از خود دوره بیشتر!

درحدی ک راه رفتن برام سخت میشه...

راه حلی دارین؟!

یا کسی هست ک همچین مشکلی داشته باشه؟!

دکتر هم رفتم دارو داده اثر چندانی نکرده!

یکم اولش خوبه ولی عصر تا شب وحشتناک میشه!

حالا دوباره وقت‌گرفتم؛

ولی الان نمیدونم چیکار کنم!

از ناچاری اومدم اینجا..

ممنون میشم ی راهنمایی چیزی بکنین؟

عفونت نداری ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش دمنوش هایی بخوری که گرم باشه و دردت رو کم کنه و دوش آب گرم بگیری شاید خوب شه روغن های گرم مث س ...

اتفاقا صبح به زور و زحمت رفتم

عطاری؛‌کلی دمنوش و...گرفتم!

یکم آروم تر شدم؛

ولی انگار دوباره داره شدید میشه:))

2728
نه بابا! خودم خیلی رو این چیزا حساسم! دوبار دکتر رفتم چک کرد و آزمایش و‌اینا هم نوشت چیزی نبود! م ...

سعی کن کلا و همیشه مسیرها رو پیاده بری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
دکتر زنان رفتم اتفاقا! میگه عادیه

راس میگه خیلیا اینجورن

منم الان ۲ ، ۳ روزه درد شدید زیر دل و کمر و لگن دارم

بی حالی و سرگیجم دارم، حالت پریود دارم ولی نمیاد

کلی گرمیجاتم خوردم..نمیدونم چرا نمیاد

الان موندم اینا درد تخمک گزاریه

یا قراره یکی دوروز دیگه پریود شم که اینجورم...

طول سیکلم یادم رفته

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱
راس میگه خیلیا اینجورن منم الان ۲ ، ۳ روزه درد شدید زیر دل و کمر و لگن دارم بی حالی و سرگیجم دا ...

واااای چه بد!

منم همینطوریم!

تازه من میلم اصلا به غذا نمیکشه؛

از‌کمر درد راه هم نمیتونم برم!

کیسه آب گرم بزار؛‌چایی ماسالا با چندتا دونه مویز هم اثرش بد نیست!

آره احتمالا مال ورزش هم هست؛ کلا تا پارسال اصلا از این دردا نداشتم من! زندگیو مشغله و...اصن وقت ند ...

ورزش نرو

مسیری که باید بری رو پیاده تند برو و اینقدر عذاب نکش

واااای چه بد! منم همینطوریم! تازه من میلم اصلا به غذا نمیکشه؛ از‌کمر درد راه هم نمیتونم برم! کیس ...

این دوتا کاری که گفتین

باعث میشه زودتر پریود شم

یا فقط دردم کم میشه

یا هردو ؟

راس میگه خیلیا اینجورن منم الان ۲ ، ۳ روزه درد شدید زیر دل و کمر و لگن دارم بی حالی و سرگیجم دا ...

بنظرت من با این همه درد ، کی پریود میشم پس

نگو که اینا درد تخمک گزاریع و ۱۴ روز بعد پری میشم🤐

2706