2737
2739
عنوان

چرا چشمم اشک میریزه و میسوزه

52 بازدید | 8 پست

هر موقع میرم تو آفتاب بعد از چند دقیقه یهو به شدت می‌سوزه انگار صابون رفته باشه . تو خیابان یا موقع رانندگی خیلی خطرناک میشه طوریکه متوقف میشم اشک هم روان کاسه خون بعد ده پانزده دقیقه برطرف میشه و ممکنه بار حمله بعدی دست بده اگه زیاد بیرون باشم دلیللللش چیه چه کنم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
مگه عینک ضد افتاب نمیزنی ؟

گاهی 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اشعه آفتاب اذیتت میکنه، چشمات حساسه، اگر چشمت روشنه بخاطر ملانین چشمته، شما باید عینک آفتابی بزنی ...

الان زده ام اما حتی بدتر از ظهر سوخت و اشک ریخت و....

2740
برو چشم پزشک برای معاینه شاید حساسیت داری. 

حساسیت که داشته ام همیشه اما امسال این مدلی شده