2733
2739

سلام 

بچه هام دو قلوی همسان هستن.یکیش نرمال بود.یکی دیگه گفتن سمت راست قلبش از سمت چپش بزرگتره.تا هفته ۲۵ فرصت دادن تا بدن بیشتر خودش رو بسازه و ترمیم بشه.ولی گفتن اگه احتمال سندوروم انتقال خون باشه و قلب خراب بشه یکی از قلا رو بیشتر نگه نمیداریم.

آنومالیم ۱۱ روز دیگست.

حالا میخام برم پیش دکتر محمد مهران پور .کسی تجربه ی مشابه داره؟

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

اخی ایشالا خوب بشه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که همه چی به خوبی پیش بره ولی مگه اونا تو یه کیسه آب نیستن پس اگه خدایی نکرده یکی از جنین هات مشکل داشته باشه چطور می‌خوان ریداکت کنن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2728
انشالله که همه چی به خوبی پیش بره ولی مگه اونا تو یه کیسه آب نیستن پس اگه خدایی نکرده یکی از جنین ها ...

ممنون ،با یه پرده از هم جدا شدن و مایع دور جنین متفاوته برای هر کدوم

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

انشالله دوتاشم سالم و سلامت به دنیا بیاری 

اگر نشد هم خواست خدا بوده اصلا ناراحت نشو 

خدا به خودت سلامتی بده 

طبیعی دو قلو باردار شدی؟

انشالله دوتاشم سالم و سلامت به دنیا بیاری  اگر نشد هم خواست خدا بوده اصلا ناراحت نشو  خد ...

توکل بخدا راضیم ب رضاش

آره عزیزم

2740
ان شاالله که سالمن و بسلامت به دنیا میان. جنسیتشون مشخصه؟

مرسی .آره دیروز گفت پسرن.یه دخترم دارم

آهان چون من یه باردار ی همسان داشتم که همه چیزشون یکی بود فکر کردم برای شمام اینجوریه انشالله نینیهاتو به سلامت بغل بگیری یه نذری چیزی برای سلامتی نینیت بکن مطمئنم خدا قبول میکنه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
آهان چون من یه باردار ی همسان داشتم که همه چیزشون یکی بود فکر کردم برای شمام اینجوریه انشالله نینیها ...

مرسی عزیزم.

برای شما مشکل خاصی پیش نیومد؟

انشالله به سلامت فارغ شی عزیزم 

مرسی عزیزم از دعای خیرتون

مرسی عزیزم. برای شما مشکل خاصی پیش نیومد؟

برای من دور از جون نینی هات نزدیک نه هفتم بود که قلبشون وایستاده بود

2706