2733
2739
عنوان

با یکی اشنا شدم خیلی زشته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1895 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره قبولش کرد؟ با همون اولیه ازدواج کرد؟

آره ببین پسره خیلی سطحش از دختره پایین تر بودا مثلا دختره دانشجوی فرهنگیان بود پسره سیکل داشت قدش کوتاه بود خونه دختره بالاشهر بود پسره پایین شهر، فقط زرنگی که چه عرض کنم حقه بازی که پسره در حق دختره کرده بود باعث شد دختره دوباره بهش برگرده

پسره قبلا دختره رو برده بود خونه اشون یه بهانه اینکه مادرش پیر و زمینگیره و میخواد با دختره آشنا بشه ولی ای دل غافل که کسی خونه نبود و .‌‌‌‌‌....

2731
خب  در این مورد بحثی  نیست  ولی   زشتی و خوشگلی وجود داره  قابل  انکار ...

منم نمیگم وجود نداره میگم یه انسان رو هیچکس حق نداره زشت خطاب کنه باید بگه از نظر من قیافش خوب نیست چون امکان داره از نظر کسی دیگه زیبا و دیدنی باشه اینطوری که کلا به یه نفر بگیم زشت به سلایق افراد دیگه هم به راحتی توهین میکنیم و نمی‌دونیم که چقدر آسیب روانی به طرف وارد میشه و خیلیا رو حتی به مرز خودکشی رسونده

کمی انسانیت داشتن هم خوبه و بد نیست و اتفاقا قشنگه 

انسانیت داشتن یا نداشتن یه فرد زیبایی و زشتی طرف رو نشون میده😊

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀

من مجازی با یه دندونپزشک اشنا شدممم اینقدرر تاقچه بالا میزاشت هی عکس میفرستاد منم خجالت میکشیدم بگم بهش پشمالوو چاق تازه بعدا فهمیدم از اون دکتر هولای لاشیهه

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
اخه نه قد داره ن قیاقه ادعا و اعتماد بنفسشم ک این هوا همشم طلبکاررر و حق به جانب کلا سزاوار بلاکه

پس بکوب بلاکو تادیرنشده

اعتمادبه نفس چیزی که نداریو داشته باشی خیلی عرررررره🤣

2740
دوست منم مجازی با یکی آشنا شده بود بعد دوست پسر ۴ ساله اشو بخاطر همون یارو مجازی کنار گذاشته بود فقط ...

۴ سال رابطه عکسشم ندیده مگ میشه

میشه واسه حاجتم نفری یه صلوات  بفرستید  
آره ببین پسره خیلی سطحش از دختره پایین تر بودا مثلا دختره دانشجوی فرهنگیان بود پسره سیکل داشت قدش کو ...

اینجااس ک میگن باهمسطح خودت برو تو رابطه

لعنتتت به امثالش لعنتتت

کاش قبول نمیکرد

مادرش میخواست ببینه پامیشدن میومدن خواستگاریش، دوستتم سادگی کرده پاشده رفته...

حالا خوشبخته باهاش؟؟

دوست منم مجازی با یکی آشنا شده بود بعد دوست پسر ۴ ساله اشو بخاطر همون یارو مجازی کنار گذاشته بود فقط ...

حقش بود لاشی😂😂😂

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
توام مث من شانس نداریاااا اخرش چی شددد

ببین  چون  خانواده  پوولدار وبا اصل ونصبی داشت خب ذاتا  کمی مغرور بود ولی باشعور ومهربون بود    اومدم  نینی سایت تاپیک  زدم   که میخوام محترمانه کات کنم  و کمی توضیح دادم  یکنفر جمله خوبی گفت همون   کپی کردم  براش  فرستادم  ک  جواب داد   ولی سال بعدش  دوباره از من درخواست اشنایی کرد  منم  گفتم   من  چون  مشکل دارم  و..

2706